Jump to content
Weri 605

pokec k obecným informacím

Recommended Posts

Je jich asi moc, tak dělaj čistku.... jinak si to neumím vysvětlit.... doufám, že tady to proběhne víc v klidu... mám pocit, že i vic jak 70% našinců je fakt rozumnejch... :)

ve stejnem terminu porádam akci pro 70lidi a jsem zatim vklidu . relativne 

pravdou je ze me vstupni naklady jsou jen 2000,- a pripadne zruseni akce mne nijak trapit nebude. ale konec kvetna je jeste daleko.

jak prisel tak odejde

Posted (edited)

Hmm, většinou bývám optimista, ale v tomhle případě (vývoje epidemie vzhledem k příliš veliké menšině nerozumných jedinců a jejich "nerozvážnému" chování) mi to fakt moc nejde... 😕

No, jsem si nicméně jistý, že otázka kolize školy v přírodě s termínem srazu, je tím vyřešena a tedy bychom na 99% mohli. Pokud ovšem všichni budeme moct... 🤔

A to vůbec neuvažuju, že můžou nechat v platnosti početní omezení na shromažďování osob (třeba i těch 30), když školy chtěj otevřít až jako poslední...

Zasr*** virus! Chjo...

Edited by Veverka

No @Weri 605 Bloknuto / objednávku mám.  Ale platbu posílat nebudu, jsem od života pesimista a nevěřím , že se to do té doby vyřeší / povolí.  😷

Nicméně chci abys věděla , že jsem připraven ti / PC poslat nějaké drobné  (200/300,-) alespoň jako bolestné za organizaci. To že asi nepojedem není tvoje / PC vina a nevím proč bys na to měla doplácet !

Něco jsme si spolu řekli na Pražském micro srazu , ale to nemění nic na věci, že jsi (a asi nejen ty) do oragnizace něco investovala . . .   :papa

Ty máš co mluvit o pošucích, na Tvém prvním srazu (zmiňovaném Radimem) jsem byl z Tebe hotovej :D v dobrém slova smyslu :super

Myslím si, že bez takových jako jsi Ty, @Medvěd, @Pe.Tr, @Schreek, @Radek Hurvajz @Radka S., @Weri 605, @radim.1008, promiňte mi mou sklerózu,ale kdybych si měl na všechny vzpomenout.. a v úplně poslední řadě moje skromnost.. by nebyl Peugeot klub takový skvělý, jaký je a pro mě jste druhá rodina. :papa :papa :papa

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...