Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokec k obecným informacím


Recommended Posts

No je pravda , že v uvedeném termínu je více plánovaných akcí a začíná být těžké rozhodnout se čemu dát přednost . . .  

Například já :  Po 150 letech se koná velká rekonstrukce "Kostnice" v Kutné hoře , takže já zřejmě přijedu bez "Kůstky"  , kterou mi na rekonstrukci zabaví  🦴     😂

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím říct, že zvážím jestli se na sraz teda nevyprdnu 😉..., protože rekonstrukce kostnice zní teda o dost lákavěji než ňákej celej víkend s trapnejma lidma.... 😂😂😂 Klemnoni nemáš tam v zásobě eště ňákou akci tohoto velice zajímavého typu...? Aby sme toho případně stihli co nejvíc ... 😎

😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já s tím také počítám. Ale jak mám v podpisu - nevím jak to bude kvůli zaměstnání. Pokud to dopadne jak předpokládám , tak v květnu už budu možná pracovat jinde a třeba i o víkendu.  No necháme se překvapit . . . . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý počin. K úvodní informaci "V okolí se nachází spousty možností jak se zabavit a některé určitě zařadím do programu." Coby kamenem dohodil na dvakrát a zbytek doběhl je Ondřeojv (astronomická observatoř) - dala by se domluvit exkurze i s pohledem do vesmíru? Samozřejmě pokud by byl zájem i od dalších "Účastníků zájezdu". Jde o to, že běžná návštěva veřejnosti je omezená jen na tzv. otevřené dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, FrantaCV napsal:

(astronomická observatoř) - dala by se domluvit exkurze i s pohledem do vesmíru? Samozřejmě pokud by byl zájem i od dalších "Účastníků zájezdu".

Já bych měl zájem. Mohla by se udělat anketa kdo se chce zúčastnit a kdo ne. :myslim :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...