Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokec k obecným informacím


Recommended Posts

Asi takhle: Před týdnem a půl jsem se vrátil s rodinou z lyžovačky v Bad Gastein...

Samozřejmě, to riziko už je víceméně  všude kolem, po jarních prázdninách tím spíš, protože to se prostě od jednoho dne už neuhlídá. To vědí "všichni". Ale dává smysl to brzdit a nechodit tomu zbytečně naproti.

Dobrodruhům přeji, ať nezůstanou někde v cizině viset zavřený někde v karanténě nebo si domů latentně nedotáhnou něco, co se zbytečně podepíše na někom z rodiny...

V červnu/červenci čau!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Weri 605 napsal:

Povíme si po Aprílu v Maximu... 

Nepovíme !  :papa       Zapoměla jsi , že kvůli letcům s drony / EU / tedy naší vládě musím 2.4. na jiné setkání . . . 🛩️

Jinak situaci kolem bacila sleduji a stornopoplatek není zničující . . . ☠️

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se snažit sem netahat politiku. Ale můj názor na tohle je jednoznačný.  Raději budu v něčích očích " přizdi *neumím psát slušně*" a radši se nějakým způsobem omezím teď než aby to dopadlo tak jako v " Itošce" že padne celá zem do karantény nebo že bude problém někam dojet protože bude budou území kam se nebude moct zajíždět protože tam bude ohnisko nějakýho *neumím psát slušně*aviru.   A myslím si že to je jen o tom že je potřeba se zbytečně nevystavovat se nebezpečí nějaké kontaminace víc než je nutné v běžném režimu.  Jasně chodím jezdit autobus a tam je riziko vcelku značné ale přijde mi zbytečné se tomu nebezpečí vystavovat dobrovolně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje drahá polovička je těhotná a zatím se neví co ten virus dělá a jestli může poškodit plod, vrozené vady apod. Taky to nemusí dělat nic. Ale dokud není situace vyřešena, tak bych těmto rádoby frajerům co tam dobrovolně lezou utrhl hlavu ! Lidi by měli aspoň trošku myslet i na ostatní a ne jenom na sebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, ONDER138 napsal:

Ale dokud není situace vyřešena, tak bych těmto rádoby frajerům co tam dobrovolně lezou utrhl hlavu

Tohle ale není o žádném "Frajerství" či machrování. Na to už jsem dost starý , tohle nemám opravdu za potřebí .  To je prostě jen o selském rozumu azvážení pro a proti - nic víc.  :papa

Váš postoj nerozporuji , respektuji a vlastně s ním i souhlasím . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jen poslední příspěvěk k Alpám.  Promiň Weri   :xvul       Platí k středečnímu datu !!!  V době kdy jste na mne většina z Vás pouštěli svoje moudra a "dštili síru" jsem už svůj pobyt zrušil !  :roll

Ale Vaše nevraživost k mé osobě (aniž by jste mne znali) mne tak nakrkla , že jsem si prostě nemohl odpustit Vás popíchnout dalšími příspěvky . . .    Opravdu si myslíte že jsem "virový turista" zvlášť s mojí vrozenou srdeční vadou a bronchitidou ??? .

Jak to tu někdo napsal - kvůli dvou dnům v Alpách mi následné zdravotní komplikace za to opravdu nestojí.  Co mi za to stojí je se potkávat s lidmi, které mám rád a to i přesto , že nemusíme mít shodný názor. A jen proto připomínám , že toto téma se týká celorepublikového srazu na který 90% z těch co se do mne pustili vůbec nedorazí . Tak ti ať se zamyslí - proč to tak je ?  Prskat tady stejným způsobem jako je to běžné na FCB umí každý druhý. Toť vše. :blablabla

Pokud mi k tomu ještě někdo chce něco napsat , tak prosím SZ nebo sólo vlákno , toto téma je o něčem jiném  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...