Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba C1555 - elektronická brzda


hateras

Recommended Posts

Zdravím, objevila se hláška na displeji Parking brake fault: Have the vehicle repaired dle informací jsem zkusil novou baterii. Žádný výsledek. Dále jsem vyměnil tlačítko brzdy - také bez změny. Kontrola pod vozem, konektory čisté. kabelový svazek jsem nerozmotával.

Takže co dále. Pořádná kontrola kab. svazku pod vozem? Přes jakou jednotku je brzda ovládaná a kde ji případně najít? Nebo co zkontrolovat uvnitř vozu, kabely od tlačítka?

A jen poddotaz - je opravdu normální že v kopci drží brzda povinně 2 sekundy? Zkoušel jsem v dia toto zakázat a nic, stále brzda drží. Jelikož je to dovoz, tak je možné že je něco vyměněno, nebo upraveno. Je to dost nepříjemné, zvláště pokud brzda drží na skoro rovině.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle diagnostiku ? Takhle vyměníš půl auta , než se dopracuješ k nějakýmu výsledku :myslim

Edit , sorry , nevšiml jsem si názvu vlákna :mad:

Spíš bych zkouknul kabel od tlačítka ruční brzdy , jednou jsem to taky hledal a svazek tlačítka byl přišroubovanej pod sedačku řidiče :bojim

20181207_083311.jpg

20181207_083648.jpg

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...