Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proforova 3008 Allure


profor

Recommended Posts

Aké clony? Poraď prosím. 

Takže aj nová 508 je tak naprd...

Už som sa rozhodol, že ďalšie si vyberiem 308SW, ale zas v tej dobe, keď budeme meniť, bude už aj 308 po facelifte a som v prdeli:/

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek - jsi tu celkem dlouho, na to aby jsi chápal základní pravidla. Děkuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, teď jsem ještě mrknul na ty tvoje fotky a ty jsi tam nacpal molitan, že ano. To uzavírání výdechů je jedna z mála věcí na nové 508 která mě štve. Nechápu, proč tam zase není kolečko na uzavírání, jak je běžně zvykem. Prostě si to zjednodušili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Aktualizoval som FW na rádiu (NAC WAVE2) po tom, ako mi moja Peugeot aplikácia ponúkla nový FW.

Posledne som to robil asi v roku 2020 no a po tejto aktualizácii 21.08.87.32_NAC-r1 (2021.02.03) sa mi neobjavilo okienko hľadania vo Waze potom, ako som dokončil navigovanie, či úspešným príchodom do cieľa, alebo zastavením navigácie.

Každopádne, predtým som to mal vo verzii 21.07.67.32_NAC-r0 tak, že keď som stál autom bez pohybu, tak mi vo Waze vyskočilo okienko hľadania.
Po neúspešnej návšteve (konzultácii, ak sa to dá tak povedať, ale skôr nie) servisu, začal som skúšať všetko možné a zistil som, že na to, aby sa mi otvorilo okienko hľadania, musím mať zatiahnutú brzdu!

Je super, že Peugeot dá možnosť užívateľovi si aktualizovať FW, ale aspoň by mohol poskytnúť nejaký changelog, čo sa zmenilo, čo sa opravilo, čo je nové.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Charlie 1 napsal:

A co jsi vymyslel?

Musel som sa k tomu vrátiť, lebo po update FW na NAC som musel v AA/Waze mať zatiahnutú ručnú brzdu, aby som mohol hľadať / bez obmedzenia prehľadávať posledné miesta.

To, že túto skutočnosť si musíš krvopotne zistiť sám a že čo ten FW update obsahuje / mení sa nikde nedozvieš, ani v autorizovanom servise je druhá vec.

 

Každopádne toto zariadenie je zaradené medzi NAC a autom a tak môžem simulovať zatiahnutú ručnú brzdu na zbernici CAN pri rýchlostiach pod 5 km/h a tak "stačí len zastaviť" a hľadacie okienko vo Waze sa objaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal som si Carsifi wireless AA adapter a je to super vec.

Objavil som tam aj zmenu DPI zobrazenia, čomu úplne nerozumiem, resp neviem aké hodnoty v akých rozsahoch upravia DPI na obrazovke, ale bol som schopný zmeniť zobrazenie tak, že Waze je širšie.

Toto je pôvoené zobrazenie:

Pôvodné zobrazenie

 

Toto je po zmene DPI v Carsifi

Zmenené DPI

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 4. 2. 2020 at 21:52, baskervill napsal:

Vyzkoušel jsem už celkem 5 HUBů, vč. posledního doporučeného AXAGON a nic:-(( 

Přes AXAGON projde Android Auto, ale na připojenou flešku napíše jako předtím, že "zařízení připojené k HUBu nelze použít". Díval jsem se i do návodu. Tam je taky napsané "z důvodu ochrany systému nepoužívejte rozbočovač USB". Nenapadlo by mě, že kára za 800 tyček bude dělat takovéto obstrukce. Jsem opravdu nasr.... Jestli Peugeot šetří, tak mohl vynechat legrační tlačítko SPORT. Mohlo být USBeček plné auto.

Připojuji fotku verze systému, kterou se mi podařilo v menu vyhrabat.

IMG_20200202_221846.jpg

Ahojte,baskervill,ja som našiel na nete ako spojazdniť usb hub,kúpil som ten Axagon,a fičí v pohode usb aj android auto. Hurá👍

odkaz :

...mne ten kód išiel,tak skús, s pozdravom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Tak naša spoločná cesta sa blíži ku koncu.

Spolu sme natočili niečo cez 160000 km, na systéme AdBlue sa nám pokazilo hádam všetko, čo sa mohlo, ale nikde ma nenechalo stáť, čo je super:)

Domontované Focaly hrajú skvelo.

Elektrické sedačky z 508 poslúžili taktiež skvelo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskapáskami cez prevŕtané diery. Na každú stranu som myslím dal tri diery, jedna centrálna v línii s dierou háčiku a dve po stranách pre lepšiu stabilitu.

 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...