Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autobus vs autobus


Recommended Posts

Takhle to dopadá, když nemyslí ani řidiči co by měli být profíci...postavit autobus do sluníčka..abych náhodou pro to žrádlo nemusel jít o sto metrů dál...pro neznalé je tam jídelna, kde dobře vaří....autobus tam parkuje každý den...a druhý blbec co dohání zpozdění, který už dohnat nemůže a souhrou blbých okolností (sluníčko a lenoch) to skončí špatně....a že tam řidiči linky 154 jezdí jak prasata imrvére...se přesvědčuji každý den...

a že tam to sluníčko dneska opravdu oslňovalo a bylo pěkně nepříjemný....

 

odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to bylo tak nějak, jak píšeš, nedivil bych se, kdyby ten viník měl poslední kolo a spěchal do garáží a dom..., jinak dnes už nejsou profíci na kamionech, autobusech, prostě nikde--nejde čekat, že ten druhý se zachová jako profík, bohužel :nevim

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pri-nehode-autobusu-se-v-praze-zranilo-30-lidi-83976?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam ráno prechazim tu silnici přesně v místě kde jsou srazeny...A opravdu to sluníčko tam bylo, použiju slova spolubydliciho na koleji, hustokruteprisny a nebylo proti němu vidět lautr nic...jediný co jakž takž bylo vidět byly světla protijedoucich aut, pokud svítily...Jinak nic nic a nic...svetelna tma od slunicka...

Takže za mě je idiot ten co to tam nechal...běžné parkuje na obratisti co je cca 500 m? Možná i to je moc...a byl prostě linej to dojít...

Druhy ,teď po čase asi zase musím uznat, že třeba ani nespěchal, přeci jen to tolik zdemolovany není...Ale stejně Si to za rámeček nedá...

Ale kvůli ty jídelně tam stojí idioti i před prechodem, za přechodem, na prechodu, v krizovatce a Pach nikde...občas mestak,  ale neodtahuji..dá jim papírek a fertig...už jednou jsem vyjel po chlapovi že to zapichnul hned v ty křižovatce...A odpověď...dyť parkuju...bezohlednost lenost arogance ego...

Dle posledních zpráv jsou děcka jen pomlaceny ale v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že to slunko bylo dneska pěkně hnusný. 

Tam na tom konci Prahy je hodně velká koncentrace těhle různých soukromých busů který jezdí různý " pendly" ať je to metro -aqucentrum- metro nebo od metra na ty různé sklady co jsou podle D1 až ke Popovickému sjezdu. A všechno obsluhují soukromí dopravci ale ten bus na tom má malý výkon takže vydělá tak tak že to kryje náklady takže na tom jezdí povětšinou šoféři který nechtějí vzít u těch solidnějších firem nebo je z těch lepších firem vylili a nebo soudruzi dál z východu. A on ráno začíná třeba okolo 5 a končí večer po 23 a takhle to táhne 6 dní pak má volno. No a pak je takováhle blbá souhra náhod jeden odstaví vůz na silnici zapne "rušič  zákazů " a všeochraňující varovné blinkry a jde si pro gáblík. A druhej ač ví že tam bývaj odstavený vozy jede a podívá se do slunka kýchne cokoliv a malér je na světě. To nemuselo bejt o dohánění zpoždění. Ono všimni si někdy až pojedeš SORkou jak je udělané stínítko proti slunci celé je to taková hustější síťovina a jen asi deset patnáct centimetrů od spodní hrany je taková jako plachtička no zkrátka plný materiál. A ono když je slunko ostré a stáhneš si to aby stínilo tak přes tu vrchní síť ti stejně svítí do očí. Navíc ta roleta nejde až ke kraji okna jako u starších vozů a od vrchu po celé délce té rolety když ji stáhneš nadoraz dolů je podle sloupku cca 20 cm volného okna kudy to oslňuje jako kráva.

    O tom že u nás (DP) to s kvalitou šoférstva  není žádná hitparáda se ví už hodně dlouho ale nic se s tím nedělá.  Přiznávám že doby kdy za volanty u DP usedali opravdový profíci jsou ty tam a  těch šoférů který si ten volant busu museli vykroutit a vyjezdit už je pomálu. Dnes je to taková sbírka rychlokvašek  který jezdili s dodávkou a pracák jim zacáloval " D" a oni se toho chytli u DP aby si udělali praxi a pak šli o barák dál tak těch je hodně Pak je to sbírka různejch cizinců který to tady berou jako přestupní stanici dál na západ aby si zase udělali trochu tý praxe. No a nakonec jsou tam kluci jako já který už si vyzkoušeli za volantem kde co a tohle berou jako takovou sice pakárnu ale pořád trochu na úrovni kde jsou nějaký ty sociální jistoty atd. Ale na nějaký velký vyskakování to není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr souhlasím.. Ale ta 154 jede odněkud že skalky myslím.. A měl to tři poslední zastávky na konečnou . A abych pravdu řekl tak 1 z 10 spojů jede na čas.. A zbytek na poslední rovince to ženou jak smyslů zbavený...A je jedno jestli starej nebo mladej...modrej nebo cervenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele smyslů zbavený, to se může zdát tobě jako pasažérovy. Jasně spousta z nás kolikrát poslední kus před konečnou jede hodně ostře ale většinou za tím není snaha dojet jízdní řád pro mě je jízdní řád jen kus papíru který mi říká v kolik mám být v práci kdy mám svačinu a kdy mám končit všechny ty časy mezi tím jsou pro mě jen orientační a vždycky si dokážu zdůvodnit proč jsem v ten který moment ten čas nedodržel. Ale důvod toho razantnějšího stylu jízdy na konci linky zvláště těch delších bývá dost prozaický i my jsme lidi a potřebujeme si odskočit a většina chce aby i to odskočení bylo aspoň trochu na úrovni a na to potřebuješ na konečný trochu času. Jasně že když není zbytí tak jsi rád když se v obratišti vykutálíš od volantu k některýmu kolu na kolegově busu( protože správný kočí na cizí kolo močí) a pustíš to tam ale to je opravdu v nouzi a navíc dnes je spousta obratišť kde se nedá schovat a je tam odevšad vidět a dříve se nejednou  stalo že takhle rychlí přistání a ještě nebylo dílo dokonáno a ve voze už zvonila radiostanice že si někdo z okolí stěžuje že tam řidič znečišťuje plac. 

A pokud někdo honí časy z jízdního řádu tak to jsou většinou " mladý " vyplašený jedinci. Dokonce i v našich předpisech je jasně zakotveno že je nepřípustné dohánět čas jízdního řádu překračováním max. povolené rychlosti nebo za cenu spáchání přestupku proti zákonu o provozu na pozemní komunikaci. Většina z nás občas uletí a někde to zkouší dojet ale časy jsou tak našponované že v tom dnešním provozu pokud v první třetině spoje ztratíš 2-3 minuty tak jsi rád když to udržíš do konce většinou k tomu ještě nějaká ta minutka přiskočí no a co do výkazu napíšu reálný čas příjezdu do poznámek dám zpoždění z důvodu SIAD víc neřeším. SIAD-- silná individuální automobilová doprava

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@Vena garážmistr hele...s klidem mohu říct, že tu prostě jezdí jak čuňata....co jezdí 197 dál na smíchov tak jede v klidu a pohodě...ale tak jsou to jen lidi...potřebují pro sebe čas na odpočinek...a holt když se to teďka pokakalo, tak se z toho snad ponaučí....

a od nehody se mi nestalo, aby jediná 154 kvaltovala....jedou ukázněně....takže zřejmě to mělo efekt na všechny a doufám, že jim to vydrží, důležitý je, že u toho nikdo neumřel...boule se uzdraví a plechy vyklepou...

ale jiní idioti tam zastavují pořád....za křižovatkou je přechod a tam stojí nenažranci taky...a že tam na ten přechod není vidět normálně, tak teď tam není už vůbec vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...