Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Moc moc děkuji @Weri 605, @SV 24 a hlavně Lucce za velmi povedený sraz. Moc jsem si ho užila, leč se moc nevyspala, ale stálo to za to :) jídlo super. Fakt po dlouhé době, kde na srazu dobře vařili. Dárečky skvělý.. Bude se hodně péct :D a prostě za mě SUPER. 

Děkuji @Veverka že mě pěkně protáhnul na parketu :D jsem zjistila, že už to nedávám.. No holt stárnu :D

A moc děkuji @Zodiak, že mi darovali polštářek Peugeot. V autě na spaní se bude hodit. A doufám, že jsme se neviděli na srazu naposledy. 

Co se týče soutěží, tak příště vymýšlet tak, abych pořád nevyhrávala nebo mi to stoupne do hlavy i když test z autoškoly.. No, takže zítra jdu vrátit řidičák a prodat auto :D

A už se těším na další sraz :)

 

 

Upraveno uživatelem Verysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

my dali i  Stezku.. ale byli tam čerti a Markétka se jich šíleně bála... No, zvládli jsme to a už jsme doma.

Moc děkujeme za sraz, včichni jsme si ho moc užili a rádi jsme se se spoustou známých zase viděli.

 

Díky a těšíme se na příště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu zejtra zpět k Jirkovi..., kdo se přidá...? 😂

Taky eště jednou moc děkuju všem co přijeli a měli s námi trpělivost.... Děkuju @Lucy sv 24 za výběr místa pobytu, program a sklárnu... Nechci tady slízávat smetanu, takže obrovské díky posílejte jí a né mě...!!!! Já hlídala jen účetnictví a po tři noci bar do tří do rána... 😂😂😂😂😂

Děkuju i @SV 24, že se mnou jel už ve čtvrtek a byl celý víkend zodpovědný a hlavně předseda jak má být...!!!!! ŠTĚPÁNKU pojď..!!! Máš na to a jeď dál...!!!!!! 😘

Děkuju za sníh, který nebyl objednaný, ale dokreslil tu atmošku úplně dokonale... 😍 Děkuju Jirkovi Suchanovi za super přístup k naší akci.. Je to hoteliér jakých už dnes moc není... skromný a upřímný...! Vlastně i docela odvážný..., nechal mi volný přístup k baru.... 😂😂😂

Srazem to nekončí a kdo může doražte ve čtvrtek 5.12. do Třeboradic... zapijem ten sníh... 👍

Díky díky díky.. užila jsem si to...!!!! 🥰

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a Marťa taky děkujeme organizátorům za báječný sraz! Stezku v oblacích jsme taky dali a cestou i vynikající oběd v motorestu na Výšince a 17:30 doma... Díky a zas příště... 👍 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Motorest na Výšince? to je kousek od Huga Bosse (Kocbeře) ne?

Tak 200m od výšinky má vrakoviště za plotem

Má, taky jsem si všiml. Hlavně těch 205tek za plotem. ;) A doma byl za plotem Adam na rally a spousta Peugeotů. 

Ale abych nepsal nesmysly. Děkoval jsem už vedle, ale zaslouží si to i tady. 

Všem patří jedno velký díky, za zábavu, za dárky, za atmosféru, prostě za všechno. Víc takových lokálů, jako je ten u Jirky. :super

Takže na jaře v Choceradech bando. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz jo jo je to tak. Ta dědina kde má ten vrakec se jmenuje úplně stejně jak ten motorest a je to 1 km od Kocbeří kde bydlí.  :) A musíme domluvit ten svařák na Svoboďáku abych ti mohl předat dárky co jsi měl s Radkou pod clubovym stromečkem. A abych nezapomněl tak tam ještě bude překvapení od nás ze skláren z Harrachova .. 😃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, my jsme dorazili domů asi o půl 4. Dneska jsme stihli nejprve po odjezdu z Dolního Dvora návštěvu ve Vrchlabí u Minimaxy, poté ještě stezku v korunách stromů. Sraz byl super co do organizace, místa, počasí atd atd. Tam není co vytknout :)

Bohužel mě osobně víkend zkazilo jednak to, že mi v sobotu večer přestal svítit levý bixenon a hlavně to (za což si mohu jen a pouze sám) že jsem se v sobotu večer zjebal víc, než zvládnu a dneska mi bylo celý den blbě jak psovi 😕

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím nevím no... Snídaně byla ještě OK, pak jsem stáhnul Veverku o 2 ibalginy, dojeli jsme k Miníkovi tam taky OK a po cestě od nich na stezku se mi udělalo fest šoufl, zastavil jsem si na důkladné odplivnutí (což jsem si pak ještě v průběhu odpoledne 2x zopakoval), stezku v oblacích absolvovala Mrkvička s kočárkem sama a do Prahy řídila ona 🤕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 tu už sice poděkování psal, ale nedá mi to taky něco nenapsat.. :)

Byl to opravdu luxusní sraz - lokalita, jídlo, Jirka, zábava, klubáci, sklárna, sníh.. Prostě podle mě po dlouhé době fakt super sraz se vším všudy ;)

Dokonce jsem i zapařila jako za starých časů :D:D:D

Takže ještě jednou moooooc děkuji vedení @Weri 605@Lucy sv 24 a @SV 24 a ostatním klubákům, kteří se zúčastnili a doufám, že na dalších srazech nás bude víc a víc ;) :papa 

PS: Chata u Jirky by měla zůstat v repertoáru!!! ;)

Upraveno uživatelem Zůza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...