Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

před 16 minutami, Veverka napsal:

Hele, přeci jen bych jeden negativní comment měl - v tý chatě něco silně a trvale zavánělo, hlavně na schodech a v patře 😝 Klubáci to nebyli 😉 A i když se to dalo přechlastat (v případě Radima a Stíbťáka pouze s dílčími úspěchy), věci jsem musel luftovat na balkóně až do pondělního rána... 🙃

Taky jsem si toho všiml že by nějaká chciplotina na jednom z námi nevyužitých pokojů? :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Veverka napsal:

Hele, přeci jen bych jeden negativní comment měl - v tý chatě něco silně a trvale zavánělo, hlavně na schodech a v patře 😝 Klubáci to nebyli... 

Cítil jsem na schodech akorát kuchyň. Možná je to tím, že mám trvale rýmu. :D

před 6 hodinami, Milan+ napsal:

No tak trošku výš než Jičín, ale hory to nejsou 😁

Podhůří Orlických hor, u nás je to konkrétně 450m.n.m. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo..., pomalu to dává dohromady... ta chalupa má obrovskej potenciál a chce ho využít... Podle Jirky už to tam teď oproti původnímu stavu vonělo... :) Těch 12 velkoobjemových kontejnerů tomu určitě hodně pomohlo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Weri 605 napsal:

No jo..., pomalu to dává dohromady... ta chalupa má obrovskej potenciál a chce ho využít... Podle Jirky už to tam teď oproti původnímu stavu vonělo... :) Těch 12 velkoobjemových kontejnerů tomu určitě hodně pomohlo... :)

Upřímně, kdybych to věděl předem, nikdo by mě tam nedostal. Ještě že nejely moje holky... Tak snad se mu to podaří dát brzy do kupy 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevěděl nikdo... nám to řek v pátek ráno... :) ale uklizeno tam bylo... podlahy (vytrhaný) nový a táhlo to jen (i tak) z těch vymalovaných zdí... přežili to všichni, žloutenku nikdo nechytil a všem chutnalo... :D  Nebuď bárbína Veveráku... ;) Spalo se ti dobře a za rok pojedeš zas...  :D to mě třeba víc eklhaft přišly ty píšťaly ve sklárně... :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Také musíme poděkovat všem organizátorům a klubákům za krásný večery,sklárnu a stezku korunami stromů. Také dodavatelům mouky, už se něco protáhlo troubou a dalo se to polknout.

Největší radost měl náš mladej jak si chodil pro ceny. Pokusím se uložit nějaké foto do galerie, snad se mi to povede-bude to poprvé.

Na příštím srazu AHOJ👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...