Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokosová pila


morepower

Recommended Posts

Kluci, vy kteří ji používáte, jakou máte a proč? A samozřejmě jak intenzivně ji používáte?

Hledám inspiraci, něco mám vytipovanýho, ale dobrá rada se hodí. Trošku jsem totiž od té kovařiny zabrousil ke dřevu, zatím jen tak pro sebe...

Dík za případné podněty a rady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Einhel bez potahu.... Einhel bych si klidně koupil znova, ale už s potahem.... Jsem původně myslel, že se bez toho obejdu, ale praxe je jiná.... Už jsem si párkrát nadával.... Zas jí ale používám tak 1x za 1/2 roku, tak se to dá přežít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metabo  KGS 254 M a řežu toho moc , dokonce občas i menší dřevo na topení. Akorát ten laser stojí za kulové , týden po koupi sem ho reklamoval, protože přestal svítit a už zase nesvítí ale nemam už záruku. To co má pila už za sebou, tak je neustále pořád přesná. Důvod koupě ? říznu fošnu 300 x 90 mm

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, morepower napsal:

Kluci, vy kteří ji používáte, jakou máte a proč? A samozřejmě jak intenzivně ji používáte?

Hledám inspiraci, něco mám vytipovanýho, ale dobrá rada se hodí. Trošku jsem totiž od té kovařiny zabrousil ke dřevu, zatím jen tak pro sebe...

Dík za případné podněty a rady :D

Pokud budeš chtít cokoliv z Scheppach, tak se ozvi, manželka to nacení, doprava v ceně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito no záleží, jaký kotouč k tomu dávaj a kolik ten standardní má zubů. Ten v akci ma 48zubů , což je už na jemnější řez. Nevím jestli ti daj dva stejný, nebo jeden třeba 16z a druhej tenhle. Pak by se to vyplatilo. Samotný kotouč, kvalitní, stojí klidně litr. Nejmíň tak 3-4 stovky (takový ty obyč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom laseru je vše OK , já jí kupoval ještě za 9tis s  jedním kotoučem , pak jsem si kupoval jemnej  za 2300kč ( nevím kolik má zubů ) řežu s tím hliníkové profily . Dnes bych potřeboval ještě větší průřez :D  nedávno jsem řezal fošny 350 x 60 x 3000 mm na 45° musel jsem je otáčet ale šlo to .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Holzmann KAP 305JL a to kvůli prořezu. Udělal jsem tím plovoučku doma a sem tam nějaký trámek, když jsem např. dělal konstrukci na houpací síť. Nebo plastové plotovky na bránu co jsem si posvařoval

Koupeno v Hornbachu na tu jejich garanci ceny, našel sem tu nejlevnější nabídku a ještě sem z ní dostal 10% dolu. Takže spokojenost.

srovnal jsem si kolmost zarážky vůči kotouči a pak doštěloval laser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...