Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El.posuvné dveře, nefunkční klika.


Kýna

Recommended Posts

Dobrý den,

u levých elektricky posuvných dveří mi přestalo fungovat otevírání klikou. Jdou otevřít dálkově klíčem, jdou od řidiče, zavírání taky ok, ale při zatáhnutí za kliku nic, nereagují. Máte někdo prosím zkušenost, co by mohlo být za problém?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, cari napsal:

vzit sptipacky a precvaknou tazny drat a je vystarano.

Opravdu rada nad zlato , to jako tímhle způsobem vyřešíš to , že nejdou dveře otevřít klikou z venku ? Tím akorát ten mechanismus zničíš úplně a neotevřeš je ani dálkou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viz dale : " Ja to mel ulomene a ve Srmrku mne prodali cely mechanismus za 500 a vse je OK. Takze stipacky sem zatim odlozil " :D

to Pe.Tr - jj beru na vedomi - to je ta lepsi verze, ja si to myslel taky ale nakonec byl zlonemy "kohoutek" a musel se vymenit cely mechanismus.

Je to jen postrech dalsi mozne zavady proc nejdou dvere mechanicky otevrit za venkovni kliku (ale na ele to jde)

P.S dvere se otevirali i zevnirt nechanickou klikou

 

Upraveno uživatelem cari
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za postřehy, zkusíme na to l víkendu mrknout. Stříhat nic nebudu 😁 to by mi přestalo fungovat otevírání komplet 🤔

Klika je fakt "mrtvá" jde fakt lehce, žádnej tlak jako na druhých, tak snad je jen spadlé táhlo a budou zase ready 🤔 případně to hodím k mechanikovi ať poradí 🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...