Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akční/outdoorová kamera.


Gabriel 307

Recommended Posts

Ahoj,zvažuji koupit nějakou kameru na natáčení nějakých záběrů z ježdění na offroadu.Popřípadě na lyžích a na nějaké blbnutí.Máte nějaké kamery? Nechce se mi dávat 11k za GoPro(i když kdo ji má tak tvrdí,že to je TOP).

Máte nějaké zkušenosti zda je lepší třeba NiceBoy,Lamax nebo SJCAM. . . . popřípadě někdo další.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že GoPor je nejlepší. Ale já mám dvě SJCAM, mnoha lidem v okolí jsem je taky koupil) a jsou super. Kupoval jsem je na Ali.

Větší problém je rozumné upevnění na karoserii auta (zvenku). Kdyby někdo měl spolehlivý a nedestruktivní způsob, který vydrží třeba 50km divoké jízdy (honičky), byl bych rád za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťa: mají třeba nějaký soft na střih videa ty SJCAM,dají se ovládat z mobilu? . . .který máš konkrétně ty SJCAM?Záleží,kam ji chceš přidělat-nešlo by třeba něco vymyslet na způsob,že se to zavře do okna jako držáček na klubové vlajky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

@Pe.Tr

Jak velkou? 64GB? Nebo i větší. . . kolik se tam vejde videa ve 4K popřípadě FullHD?

 

edit: tak objednáno na https://www.onlineshop.cz/outdoorove-kamery/akcni-kamera-niceboy-vega-6-dalkove-ovladani-636468P.html

 

kartu jsem vzal taky tu tvoji samsung 64GB

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@Gabriel 307 Rozhodně to stojí za vyzkoušení 👍 I když tam píší, že se to nemá používat za jízdy, magnet by mohl držet. Cvičně to koupím ;)

Já si zatím pořídil https://www.aliexpress.com/item/4000059311448.html  - drží skvěle, ale zatím jsem to nevyzkoušel v praxi na autě. To počkám až se oteplí, zmrzlý plech a plast není ideální kombinace.

EDIT: Tady u toho píší, že je do 120 km/hod :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Prosím chytřejší o pomoc. Jak dostat z GoPro 12 data do NB, po připojení USB kabelu není kamera jeko disk vidět. Údajně program Quick už se nedá stáhnout a není pro W podporován.

Nechce se mi stále vyndávat karta.

Díky

Tak už vyřešeno, vyjmutím karty, ale teď druhý termín, čím to 4k stříhat?

Co kdo používáte?

Děkuji

 

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...