Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

6+ místné auto - jake


Fruktis

Recommended Posts

Za nás Chrysler Grand Voyager :)  Letos jsme si nechtěně zakoupili i rakev :D a i tu jsme už využili :)) V autě jsou ve druhý řadě dvě kapitánské sedačky, ve třetí trojsedadlo, místa, že se dítě vleze v pohodě na nočník na zem auta, když je hnusně :D  

A gratuluji :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já mám teda 3 sedačky ve 307 sw a nacpu je tam relativně v poho xD A v dubnu se ještě rozrosteme, takže konečně začnu využívat i třetí řadu. Ale časem to bude chtít větší. Osobně mám služební vivaro s biturbem a to auto je fakt super :) Navíc přítelkyně má díky své práci právě na opel slevu 30%, takže koukáme zrovna po vivaru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je ke gratulacim brzy:) ještě spoustu dní před sebou:) ale dikes:)

Potřebuju určitě 6 míst...pro psa 7...v kufru nebo na zemi proste nepojede...týranej pes z útulku jehož poslední cesta ke stromu v lese byla v kufru auta očividně.. 

A když nad tím tak přemýšlím, tak kufr to zas tak velkej mít asi nemusí...Rakev mám...Tak aby se tam nějak vešel kočárek...

Seslo se spousta tipů...Tak je z čeho vybírat.. :) jdu se do toho ponořit

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Fruktis napsal:

Ještě je ke gratulacim brzy:) ještě spoustu dní před sebou:) ale dikes:)

Potřebuju určitě 6 míst...pro psa 7...v kufru nebo na zemi proste nepojede...týranej pes z útulku jehož poslední cesta ke stromu v lese byla v kufru auta očividně.. 

 

 

No hele a to je nejen pro Tebe ale pro většinu pejskařů. Vím že pro velkou většinu z Vás jsou ti různí čtvernožci jako členové rodiny a velmi rádi jim poskytnete luxus cestovat na sedačce v autě ale prostudujte si předpisy jak by se pesani měli převážet do nějaký váhy stačí když bude na sedačce a bude mít postroj nahrazující bezpečnostní pás zapnutý do spony bez. pásu ale od určité váhy musí být umístěn v přepravním boxu v kufru a ten box musí být fixovaný k vozu. Dříve stačila pro velké psi obligátní mříž oddělující zavazadlový prostor od kabiny to už dnes nestačí. A jsou za to dost velké pokuty. Já jsem platil kdysi za štěně pudla tehdy mu bylo pár týdnů a přítelkyně ho měla na klíně a bylo to tuším za tisíc korun.

Jo a ještě k tomu že brzo nebudeš Pražák tak ale asi se většina věcí stejně motat okolo Prahy bude doktoři práce nákupy atd. Takže stejně řešení problému s parkováním. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr no nějak jsem to nehledal..Ale našel jsem Jen obecné řeči že pes musí být přepracován bezpečně...A nesmí ohrozit posadku...Ale nějaký jasne dane podmínky jsem nenarazil...vozím ho na přední sedacce v hrudním postroji na bezpečnostním pásu a s vypnutým airbagem...může se tak pohybovat kolem pasu...Ale nemůže skočit na mě nebo opustit sedadlo...

A zatím jsem se nesetkal že by mě kvůli tomu někdo zastavil...uz vlastne si nepamatuju, kdy by me chtel nejaky příslušník zastavit...asi jezdim, kdyz si meni sluzby:)...pes většinou chrápe...Ale jak říkám...do kufru ho prostě nenarvu...ani párem volu...ma za sebou trauma a to je potom jako já...kdyby v tom kufr byl had....Tak se k němu nepřiblížím ani za zlatý prase.. 

Takže přístup asi jako ve všem.. záleží na tom, na jakyho narázis příslušníka...

Jinak do práce mě autem  nikdo nedostane:) jezdím mhd...A když už bych jel, tak máme parkoviště... parkování jinde se inspiruju v tématu parkujeme...😋 

Ale asi bych to neviděl na úplně obr auto...iveco od koudaka to určitě nebude...to bych fakt pak převážel na dovolenou celou domácnost...😜

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Rozhodne nikomu nic takoveho nepreju. Drzte se. Neco o tom vim, ale taky od ty doby vim, ze zrovna tohle bych ventiloval az treba kolem 6.mesice..... kdy je jakas jistota..... Drzime palcaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...