Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

členský příspěvek - zdražení


SV 24

Recommended Posts

Tohle je marný.. soft k tomu je hroznej, obrázek vkládáš v TIFu, pokud chceš aby to umělo něco navíc, tak jsi v softu za 10ku ročně.. 

Nevím proč má neustále někdo problém s něčím, co zrovna na klubu funguje.. kdyby jste radši všichni zůčastnění raději pomohli klubu získat sponzory na chod klubu... věřím, že každý má kolem sebe někoho s kým by se o tom dalo reálně bavit.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že MJ je velice fundovaný v oblasti tisku kratiček. Dále se domnívám, že není potřeba řešit jakékoli změny atp., protože po již dohodnutých a odsouhlasených úpravách, se tisk určitě zase trochu zjednoduší... :) pokud se pletu MJeji, prosím oprav mě... :)

@P607Olda Mám čas psát, jsem tu denně několikrát.., ale před Vánoci jsem od clubáků očekávala mír a klid... 😅

Aby nevznikaly další zbytečné dohady:

Zrušení karet - zamítá se...

Tisk jednou za rok - zamítá se...

Změna kartičkáře - navrhnu na další poradě (ale pochybuju v ano)...

Faktury a objednávky - probereme na další poradě...

A celkem je to tu už dost  :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu: děkuji mockrát za informaci, že obrázek se vkládá v Tifu. Zase krůček vpřed.

Pokud je SW za 10 tisíc ROČNĚ, tak jsou to vydřiduši. (doufám, že tvoje informace je pravdivá, ne jako radim.1008 o zkrácení platnosti, čímž vlastně tento flame začal).

Oslovil mne MJSytič (asi žertem), zda mi má dovézt tiskárnu, tak jsem se konkretně zajímal, kolik práce to obnáší.

OK, vše je vpořádku, všichni jsou spokojení...

Opakuji, že jsem chtěl jenom "technické" informace, když už vyplňuju bankovní platební příkaz, tak ať je to dobře.

Na původní otázky, týkající se platby a zkrácení termínu, různých čísel objednávky, dosti nesmyslného upomínacího mailu, jste mi ani @ChouLu, ani @Weri 605, neodpověděli. Zmohli jste se až teď, v podstatě Vaše odpověď je "mlč a nezajímej se". Tak jo, dělejte si, jak chcete.

To, že moje připomínky a dotazy by mohly být opodstatněné, jste přehlušili s tím, že přicházejí Vánoce.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2019 at 21:47, Weri 605 napsal:

Členství se počítá od data do data... resp. od data připsání platby na účet... ve tvém případě takto:

 

 

co se té faktury týče - jde ti prakticky jen o to, že se to jmenuje faktura, ale nemá to náležitosti faktury...? :) Pokud potřebuješ fakturu pro někoho k proplacení, myslím že by to neměl být problém ti jí vystavit tak jak má vypadat.. :)

Mmch, @Weri 605, tady jsi napsala právě tu nesprávnou informaci "data připsání platby na účet."

A v dalším, "faktura" by opravdu měla obsahovat určité údaje, z mého hlediska např. číslo účtu, kam zaplatit (na tom bodě jsem se "zasekl"). Na to upozorňovali už pisatelé přede mnou. Toto zlehčuješ, nesprávně. Anebo to nenazývejte faktura.

Tak ti to vysvětlím po Tvém: když ti žák bude "volant" nazývat "pedál", taky se budeš zlobit. To k obecně užívanému výrazu "faktura".

"Byla pro Vás vygenerována nová faktura" a tam je Objednávka. Datum je v americkém formátu (má být 11. leden).

 

 

Clipboard03.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, P607Olda napsal:

Na původní otázky, týkající se platby a zkrácení termínu, různých čísel objednávky, dosti nesmyslného upomínacího mailu, jste mi ani @ChouLu, ani @Weri 605, neodpověděli. Zmohli jste se až teď, v podstatě Vaše odpověď je "mlč a nezajímej se". Tak jo, dělejte si, jak chcete.

To, že moje připomínky a dotazy by mohly být opodstatněné, jste přehlušili s tím, že přicházejí Vánoce.

Olda chtěl jenom pomoci a vysvětlit co mu nebylo jasné a tak to prostě schytal. :myslim

Jak se říká: Za dobrotu na žebrotu. :bacha

Hezké svátky všem. 🎄 🎇  :papa

Doufám že nejen ode mne patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ všem,kteří drží tento klub nad vodou: @Weri 605, @MJSytic, @Pe.Tr, @Radek Hurvajz, @Schreek, @radim.1008, atd..:potlesk :potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, P607Olda napsal:

Na původní otázky, týkající se platby a zkrácení termínu, různých čísel objednávky, dosti nesmyslného upomínacího mailu, jste mi ani @ChouLu, ani @Weri 605, neodpověděli.

Zapadlo to v ostatním textu.... omlouvám se a připisuji si to do seznamu na poradu... 

před 4 hodinami, P607Olda napsal:

Zmohli jste se až teď, v podstatě Vaše odpověď je "mlč a nezajímej se". Tak jo, dělejte si, jak chcete.

Oldo promiň, ale to že tu někdo hekne neznamená že hned svoláváme konzilium... jasně jsem uvedla, že se tomu budeme na poradě věnovat.... :)

před 4 hodinami, P607Olda napsal:

Mmch, @Weri 605, tady jsi napsala právě tu nesprávnou informaci "data připsání platby na účet."

ano..., u prvních plateb to tak je, u prodloužení zřejmě ne. Omlouvám se, asi jsem udělala chybu.... a určitě né první ani poslední.... (akorát mi tedy pak samotné není jasné, jak je možné že z 16.5. se stalo 23.4. - ten matrix.....) 😉

A k té faktuře... - nic nezlečuju! Normálně jsem se mile :) Franty zeptala, jestli to tak myslel a pokud chce správný doklad, kvůli proplacení, tak mu ho výstavníme, tak jak má být... a k rozvinuté následné debatě jsem se vyjádřila myslím dost jasně - budeme se tomu na poradě věnovat....

Pepito, Olda nic neschytal... psaný text bohužel prostě ihned čtenář bere, že na něj někdo útočí a je nasranej... Víš sám, že u mě to tak není... řeším věci v klidu 😊 Jinak děkuju...! Nevzdám to..! 😎 A i tobě přeji hezké svátky...! 😀

 

Offtopic to je a divím se modům, že pod tématem zdražení členského, akceptují debaty o kartách a fakturách.... 😁 hmmmmmm.....? 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo systém eshopu, potažmo členství je pouze plugin k hlavnímu softu (forum). 

Bohužel má hromady nedostatků, nedá se tam pořádně s něčím pracovat, nikam se nejde nic přes API vygenerovat atd :(

Generuje to automaticky faktury jen co vložíš zboží/členství do košíku.. tudíž čísla faktur nebudou sedět nikdy za sebou.. to by musel někdo u toho sedět a externě fakturovat v nějakém řešení (idoklad, fakturodroid, pohoda, money atd..) 

Já s tím bojoval roky a jsou pouze dvě řešení.. naprogramovat vlastní řešení za nesmysl, nebo člověka co tu bude denně x hodin sedět a klikat údaje do externího systému :( 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri 605: díky za vysvětlení

ChouLu: číslo z e-shopu mi nevadí. Problém jsem viděl v tom, že v připomínacím mailu bylo uvedeno jiné číslo. Proto jsem měl obavu, abyste to správně spárovali - asi se to dělá ručně. Navrhuji jednoduché řešení: upomínací mail ať je bez čísla, beze slova "faktura" ani "objednávka", prostě napsat všem stejně: "Připomínáme, že na zaplacení příspěvku na další rok máš lhůtu měsíc ode dnešního dne".

Placení členství přes e-shop je OK (tzn. i já jsem ho zvládl).

Co se týká zdražení: nemám nejmenší protest, lístky do kina nebo na jakoukoli atrakci taky hodně zdražily. Nebránil bych se ani 500 Kč (a to píšu nejen proto, že už mám zaplaceno, klidně doplatím.)

Pokud jsou potíže s rozpočtem, navrhuji, aby dárky nebyly rozesílány všem, ale kdo nechce, tak aby je mohl odhlásit, např. já. Jinak k rozpočtu nechci mít připomínky, asi to máte beztak dost těžké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

já se zase divím proč když to pro někoho je málo, proč dobrovolně nepošle to co si při dnešních cenách myslí že je vhodné . Co vám v tom brání ? je daná minimální částka , ta maximální je na každém jednotlivci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spíše jsem narážel na to, že je řeč o zdražení (čemuž rozumím), tak jsem zaplatil pouze 400, ač jsem předpokládal 500. Takže jsem odeslal oněch 400, ať nedělám bord...(nepořádek) v účtech. Extra příspěvek (dar) můžu poslat (či pravidelně posílat), ale bude to jako dar označeno. 

 

@Davidak79 Ty si snad objednáš cokoliv přes net a platíš víc, než máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...