Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

členský příspěvek - zdražení


SV 24

Recommended Posts

V každém případě roční členský příspěvek. Dnes se vše zdražuje, tak proč by se neměl zvýšit členský příspěvek. Každý normálně uvažující člověk ví, že provoz klubu něco stojí. Vše jde nahoru, energie, platby za servis a údržbu atd... Hlavně nevymýšlet nějaké komplikace jako měsíční platby apod. Kdo se s tím bude zabývat? Lidé kteří se starají o provoz klubu a fóra to dělají ve volném čase a toto by jim přidělalo haldu práce navíc. Asi by to dlouho netrvalo a celý klub a fórum by zkolabovaly, protože by to dlouhodobě nedali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná blbý nápad, ale vím, že to funguje takhle dobře na jiném klubu. Co ten příspěvek mírně navýšit s tím, že by každý mohl dobrovolně podle chuti a podle svých možností přispět i více, než je ten poplatek? Jak jsem psal, na jiném klubu to tak funguje docela dobře a co jsem koukal, tak zhruba 70%+ řádných členů posílá i něco navíc. A to tam žádné výhody a nic podobného nenabízí a přesto tolik lidí posílá víc. A nebo třeba odstupňovat členství ve smyslu například bronz (400Kč), silver (600Kč), gold (800Kč)? Akorát by to možná k vyšším členstvím chtělo nabídnout ní něco navíc, protože jak už bylo psáno, každý za nějaké peníze dnes něco chce.

Upraveno uživatelem kratales
oprava chyb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, zlevnilo. Ale stejně tu samolepku musíš vyrobit a poslat. Leda by lidem přišla mailem a vytiskli si jí sami :D Pořád se točíme kolem kartiček, ale jsou tu mnohem vyšší položky, které musí klub za rok zaplatit, aby mohl ten celý rok fungovat. Co kdybychom místo kartiček zrušili "správu serveru". Hned máš 24tis doma :D Nebo si to někdo z klubáků může vzít na starost a dělat to zdarma :papa
Nejvíc ušetříme, když to všechno zrušíme a poslední zhasne :aut Já bych řekl, že bude lepší sehnat chechtáky, abychom to mohli provozovat dál ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karta je zbytečná, a jinak děkuji že jsem pro někoho žebrák. Jsem rád za tady ten klub, a evidentně mě tady taky mají rádi, jak to tak tady čtu. No nic, jdu si stoupnout na hlavas s kloboukem a budu vybírat koruny, abych měl vůbec na zaplacení řádného členství. Kdyby jste mě někdo chtěl podpořit třeba 5,- tak vám dám číslo účtu. Děkuji. 

Co to jako je? Já jsem tady jen napsal můj názor, že by to nemuselo být špatné, a klub by z toho ještě měl víc peněz, a místo toho jsem za žebráka. Mam někomu poslat sken výplatní pásky nebo co? No nic, jdu raději dělat něco užitečného, třeba se válet na gauč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Šalda ač byla reakce od Verysek poněkud "neomalená", nemusíš si to hned brát všechno osobně. Byl tam otazník - nazývání Tě žebrákem by vypadalo takto : "Šaldo ty jsi žebrák."

To je taková oblíbená věc v dnešní době urážet se kvůli kdejaké pičovině, občas to na sobě bohužel pozoruji také. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ŠaldaKlub by z toho mohl mít víc peněz za předpokladu, že by většina lidí přemýšlela tak, jako ty. A já jsem zatím přesvědčen, že většina lidí takhle nepřemýšlí. A vzhledem k tomu, že to není až tak jednoduché zprovoznit, bojím se, že by to nebylo rentabilní :myslim Časem se k tomu třeba dopracujeme, ale bude to muset vše fungovat na nějaké automatické bázi. A tak daleko zatím nejsme :nevim 

Pořád je to o tom, proč zaplatit.
Buď:
Platím, protože chci. Chci podpořit klub - výhody neřeším.
Platím, protože chci výhody.
Neplatím, protože se mi to nevyplatí.
Neplatím, protože podpořit klub nechci.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kratales ta možnost platit víc tu je... a nebo poslat klidně i 100,- měsíčně... nebo jen 10,- za rok, je to jedno... - a říká se tomu podpora clubu... její vybraná částka je vidět na hlavní straně... bohužel v případě Šaldy by se musel přenastavit - přeprogramovat celý systém... to by někoho stálo dost času...

Takže pro @Šalda mám návrh... posílej klidně 100,- měsíčně na podporu clubu a osobně ti budu hlídat prodloužení členství... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kratales napsal:

Možná blbý nápad, ale vím, že to funguje takhle dobře na jiném klubu. Co ten příspěvek mírně navýšit s tím, že by každý mohl dobrovolně podle chuti a podle svých možností přispět i více, než je ten poplatek? Jak jsem psal, na jiném klubu to tak funguje docela dobře a co jsem koukal, tak zhruba 70%+ řádných členů posílá i něco navíc. A to tam žádné výhody a nic podobného nenabízí a přesto tolik lidí posílá víc. A nebo třeba odstupňovat členství ve smyslu například bronz (400Kč), silver (600Kč), gold (800Kč)? Akorát by to možná k vyšším členstvím chtělo nabídnout ní něco navíc, protože jak už bylo psáno, každý za nějaké peníze dnes něco chce.

Dobrovolně darovat peníze na klub můžeš už teď https://www.peugeot-club.com/index_official.html/ .   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri, jako že budu mít osobního bankéře? To zní ale opravdu hodně dobře 😀

Nicméně já nevím kolik by to dalo času a práce ohledně toho co jsem psal, já jsem obyčejná lopata, takže mě to jde líp lepidlem a maltou, než na pc, takže ode me to byl jen takový návrh. Ale myslím že by se tady našlo více lidí, kterým by nevadilo posílat jen 100 měsíčně, přece jen někdo tady jezdí s autem za milion a někdo za 20 tisíc. Já to psal jen jako návrh k řešení aby měl klub více platících členů, a navíc by ještě měl ročně více peněz. A určitě když napíšu třeba přímo sebe, su tady asi 10 let, prvních pár let jsem tady byl 4 hodiny denně, a rád jsem posílal členství, jenže život se mění, člověk začne mít jiný priority, a třeba teď už sem chodím v průměru třeba jednou týdně, a proto nevidím důvod proč bych měl sem posílat 500. Vím, je to ode mě hnusný, vždycky mě tady lidi se vším pomohli, mám to tady rád, ale prostě je to tak. Proto mě napadla jen ta 100, protože to nikdo nepozná, když mu to odejde z účtu, a pro ty co tady chodí jednou za měsíc, by to taky mohlo být lepší. 

StibTo, já se rozhodně neurazil, to bych napsal něco mnohem lepšího, kdo mě zná ví že to umím. Byla to jen momentální reakce. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa tak tu kartu dejte za kilopade , já si jí zaplatím , a určitě né kvůli AK 

Někdo si chce změnit nick , udělejte to za 500

Pro koho je 400 málo ať pošle víc ( s prvním členstvím jsem to taky zaokrouhlil skoro o kilo navíc ) 

Támhle vám utíkaj prachy při aktualizaci map ( určitě né jen v 508 ) twl registruje se a dostane mapy zdarma skrze SZ , uvidíte ho za další půl rok pro další mapy ,jak to ošetřit ? SZ  jen pro členy.

Další možnost členské galerie "naše káry"  , končí členství není možnost upravit si galerii .  Tady si každej vkládá fotky v libivolné velikosti jak na běžícím půsu . Nevím jak je na tom server a jak ho to moc zatěžuje.

Měsíční členství bych asi nedělal a půlroční by možná šlo , už jen třeba na zjistění historie za 250 kč by šlo né ?? pokud nepůjdou do peugeotu kde mu to řeknou zdarma .

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, udělat tu z toho placený web je jedna z možností. Otázka je, jestli to tak chceme :myslim  Je třeba najít rovnováhu mezi dostatkem financí, rozumným omezením a komerčností. S omezením SZ jen pro platící rozhodně souhlasím. Ale nabízet za členství mapy nelze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...