Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

členský příspěvek - zdražení


SV 24

Recommended Posts

Každý to máme nastaveno jinak. Já myslím, že pokud by to chtěl někdo platit měsíčně, tak asi může. Až si bude objednávat členství tak se jen odkáže v poznámce na platby na účtu a je to... Lepší než přijít o člena klubu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by to bylo technicky? Jako, že si nastaví souhlas s inkasem a P-C si od něj z účtu bude brát každý měsíc 100Kč?
Nebo si dotyčný nastaví TP a bude posílat každý měsíc 100Kč?
Nebo jak? A kdo to bude kontrolovat, že to od těch lidí chodí?
Stejně se mi nechce věřit, že by někdo raději posílal měsíčně 100Kč, než aby jednorázově poslal 400Kč a měl na rok klid :nevim  
To je jako by někdo, kdo jezdí každý den MHD, jezdil na lístky místo toho, aby si koupil lítačku :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych dal 100 za přistup na stranky, nebo teda za registraci, bez registrace by viděli akorát co mužou ziskat pokud zaplatí, a budem tady sami a nikdo nam do toho nebude kecat :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Weri 605 napsal:

Mě se tedy členství "na splátky" úplně nelíbí... na měsíc si někdo otevře sekce jen pro členy.... vysaje info a už ho nikdy neuvidíme...

precti si za jakych podminek je mozne mit mesicni splatky, napr. 

pisu to vyse 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kratales napsal:

Jo, četl. Ale i když to částečně chápu, tak ale nechápu proč si teda tu stovku neodložíš měsíčně někam jinam? Vlastně ani nemusíš tu stovku, ale mnohem méně. Já osobně si třeba také odkládám část peněz bokem a z toho budgetu pak platím podobné věci.

Špatně to chápeš, já si nemusím odkládat 100 bokem, abych pak měl na zaplacení. Šlo o něco úplně jiného, a už to nebudu psát znovu, přečti si to líp co jsem psal a třeba to pochopíš. Nicméně celkově to tady vypadá že to je problém, takže to nechme být a hotovo. Byl to jen nápad, nic víc nic míň. Dneska je den ko.ot tak tady nebudu raději psát už nic, aspoň ne dneska. Škoda, myslel jsem že by to nebylo špatný, a i klub by mohl mít více peněz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste žebráci či co? Že to potřebujete mít na splátky jako úvěr? Je to 400 za rok proboha neee 400.000... 

Debata o měsíčním placení členství mi přijde totálně o ničem... 

Vždycky to bylo ročně, tak co se tu vymýšlí za blbosti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pe.Tr napsal:

precti si za jakych podminek je mozne mit mesicni splatky, napr. 

pisu to vyse 😉

Jo, čtu to dost důkladně všechno 😀 ale jak chceš nekoho donutit, aby platbu po měsíci nezrušil...? Když nedáš souhlas k inkasu, tak si club může sahat do účtu jak chce, ale prd tam sebere.. o tp ani nemluvě... a když online karta nebo nevim co, tak to placení nemůžeš zatrhnout...??? To snad ne.., takovou sluzbu bych asi nechtěla.... takze soudy exekuce...? 😂

A co inzerce...? Člen může nově i bez 50ti příspěvků.. 😁

 

Charlie 1 v klidu.... Verysek není ve vedení... A pro club dělá dost na to, aby jako člen řekla zase svůj názor...

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Charlie 1 napsal:

Že tady řekne řádný člen svůj názor,a vedení se po něm a ostatních vozí....to je síla 🤔 a nazývá je žebráky...to je úroveň....akorát Vaším přístupem plno lidí nase....te.....

Seš trochu mimo. Od kdy je Verysek ve vedení? :roll Je to úplně stejný člen klubu jako každý jiný...

Zatím jsem neviděl nikoho z vedení, že by se tu po někom vozil. Každý jen napsal svůj názor a vyjádřil ho tak, jak umí :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha no to jsi úžasný mecenáš. Poplacej se po rameni. Ale téma o zvýšení příspěvku pro řádné členy již prosím nekomentuj. 

Ps.: opravím Tě posílám 300,jelikož prodlužuji každý rok. Sem hrozná socka a šetřílek

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

👏👏 Tak tomu říkám přístup , to sem určitě přilákáte nové členy .  Odstřihněte to pod prvním příspěvkem a skryjte to .............

( myslím posledních pár příspěvků )

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, to je všechno strašně hezký. Těch možností je opravdu spousta, ale stále čekám na tu odpověď, jak bys to řešil technicky :myslim Pokud by to šlo udělat vše automaticky, tak by to bylo fajn, ale bojím se, že to až taková "trivka" nebude. Ono stačilo, co se stalo po tom "obyčejném" zpřístupnění inzerce pro platící členy :nevim Navíc, pokud to přidělá práci lidem, kteří se o členství starají, tak jsem prostě proti tomu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...