Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

členský příspěvek - zdražení


SV 24

Recommended Posts

před 23 minutami, MJSytic napsal:

Je pro Vás 500 (případně 400,-) za roční členství moc?
Chcete si členství vyzkoušet?
Staňte se členem klubu na 1 měsíc! * 
Za pouhých 100Kč budete mít možnost nakouknout do témat pro řádné členy, nechat si ověřit VIN, podat inzerát, a pokud se trefíte i do termínu srazu, můžete ho navštívit se slevou... 

* Kartička řádného člena se posílá pouze členům, kteří si platí roční členství.

Jako vážně? :roll

to nekde visi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Pepito napsal:

Zvýšení poplatku za řádné členství mi nevadí, rád klub podpořím. :roker

A co třeba zrušit kartičky a místo nich zaslat identifikační číslo kterým se prokážeme u prodejce. Ušetří se za jejich tisk a distribuci. :myslim

Na kartičku jsem nakupoval asi třikrát a nikdy ji po mě fyzicky nechtěli, jen jsem řekl, že jsem z Peugeot klubu. :papa

Však dnes existují různé takové ty  slevové " karty " do telefonu třeba by tohle mohla být cesta pro ty který chtějí mít nějaký ten obrázek kterým se chtějí prokazovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

 

Protože předsedo při vší úctě kterou k práci vedení chovám se mi dost nezamlouvá ten způsob jakým jsi nutnost zvýšení členského příspěvku prezentoval.

Mluvis mi z duse, neco podobneho jsem mel rozepsaneho, ale pak to smazal a nechal plavat. Abych zase nebyl za urejpaneho....... Nicmene jsem rad, ze si toho vsimnul i nekdo jiny. Me osobne to prijde ve stylu:

cau vsichni, jo chteli jste nejakou aktivitu vedeni? OK, zdrazujem clenstvi, protoze se vse zdrazuje. Cau vase vedeni, za mesic zase neco napisem........

Stepana vzdy rad uvidim, vzdy rad pokecam, ale tohle vyjadreni o zvyseni povazuju taky za nestastne. Nemusime to rozebirat dal, at se neztrati smysl komentu, ale chtel jsem Venovi vyjadrit podporu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 10 minutami, Pepito napsal:

Zvýšení poplatku za řádné členství mi nevadí, rád klub podpořím. :roker

A co třeba zrušit kartičky a místo nich zaslat identifikační číslo kterým se prokážeme u prodejce. Ušetří se za jejich tisk a distribuci. :myslim

Na kartičku jsem nakupoval asi třikrát a nikdy ji po mě fyzicky nechtěli, jen jsem řekl, že jsem z Peugeot klubu. :papa

uz driv jsem si pohraval s myslenkou, ze by stacila obyc tiskarna, tvrdsi papir a jedna laminovacka......... a jsme cenove nekde jinde a ten rok to vetsinou vydrzi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Schreek   A ono je potřeba kupovat novou tiskárnu aktuálně? Nevím, zda se ještě používá ta, kterou mi před 6 lety předával Přema a já o 2 roky později předával dál - pokud jo, už by to člověk i chápal :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Scratch napsal:

uz driv jsem si pohraval s myslenkou, ze by stacila obyc tiskarna, tvrdsi papir a jedna laminovacka......... a jsme cenove nekde jinde a ten rok to vetsinou vydrzi.....

Tak zase ať to má nějakou kulturu, ne? :myslim  Časem to můžeme posunout k nějaké elektronické verzi do MT :) 

Edit: Tisknout, laminovat, obálkovat apod. To mi ta kartička přijde jednodušší, když už tu tiskárnu stejně máme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, MJSytic napsal:

A jak to chceš hlídat? Dohodneme se s HomeCreditem? :roll 

při platbě online kartou to není nic reálného , ja například takto platím fitko, na dva roky , každý měsíc se strhne 499,-  fertig . čim delší smlouva tím větší zvýhodnění (začínají na třech měsících...) , prostě to objednáš v eshopu kdy s objednáním vystavujes souhlas s podmínkami . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr nevím no. Jsme u toho že ne všichni jsou ochotni nebo schopni takovou věc přijmout. Nezapomínej že zdejší členstvo je vcelku věkově rozmanité a starší ročníky prostě nemusejí mít důvěru v takovéto instrumenty na provádění plateb. 

@Scratch souhlas s MJ tisk na papír a laminování by ve výsledku asi moc peněz neušetřilo a navíc by to znamenalo minimálně jednou navíc vzít tu kartičku do ruky při výrobě což by výrobu znáročnilo časově. Spíš bych byl pro připravit se až by dosloužila současná tiskárna na přechod k nějakému tomu řešení do mobilu. 

@StibTo  o potřebě nové tiskárny je zmiňováno jako že dlouhodobá investice a že se na její výměnu musí našetřit nějaké peníze. Přeci jen je to jenom zařízení a asi nemá neomezenou životnost.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, MJSytic napsal:

Časem to můžeme posunout k nějaké elektronické verzi do MT :) 

Měl jsem v plánu to jednou napsat ale pak mi došlo, že ne každý má "chytrý mobil".

Jak se zde zmínilo, zdejší členstvo je vcelku věkově rozmanité a spousta lidí má telefon jen na volání takže nepotřebují velký displej, možná i někteří členové používají stále černobílý mobil, a kvůli kartičce do MT si nový kupovat nebudou si myslím.

To bych spíš prostě nastavil odeslání SMS do mobilu s nějakým ID nebo rovnou tím IČO , podle kterého by v AK atd. přiřadili slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdražení schvaluji... Konečně...500 Kč za rok je úplné prd.. Měsíčně 42 Kč to každý utratí za úplnou ptákovinu.. Takhle je to pro dobrou věc...pro podporu celého klubu.. :)

A roční placení je v pohodě, tak nevymýšlejte blbosti.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že mě snad jenom Pe.Tr. pochopil. Mě nejde o peníze, nemám peněz hodně, ale ani málo, ale o to tady vůbec nešlo, šlo o princip, že hodně lidem se může zdát dát 500 někam do "pr.dele" hodně, ale když dá 100 měsíčně tak je to každýmu jedno, protože si toho ani nevšimne. A pro klub tím líp, protože by mohl mít za ten rok více peněz. Jde o psychologii, třeba já když mám zaplatit za něco keš třeba 1000, tak se mě to zdá hodně, ale klidně to zaplatím přes účet, protože nevidím tu hodnotu peněz. A proto třeba já všechno kromě poplatků platím keš, chci vidět ty peníze a chci vidět a vědět za co jsem je dal. 

A když to řeknu blbě, tak raději dám teď hned 500 za model auta z Číny, než abych je na na podporu klubu, ale kdyby to byla 100, tak je mě to i pr..... 

Nebo si raději koupím za 500 vrták nebo jinej vercajk, je jasný, že je to taky o prioritách, kdo chce podpořit klub, tak to udělá, i kdyby členství stálo 1000 za rok. 

Já to napsal jen jako variantu, a třeba karta se může dát až po roce, nebo tak, to se týká i slev a podobně. Pak je na každým, jestli chce zaplatit hned celou částku nebo platit předplatné. 

A prosím vás, opravdu nejde o to že bych si musel spořit peníze abych pak měl na zaplacení členství, o tom to vážně vůbec není. Rozhodně mám více než je průměrná mzda, a k tomu ještě peníze ze staveb, takže o tom to vážně není. Byl to jen nápad, který konkrétně mě by se líbil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Jde o psychologii, třeba já když mám zaplatit za něco keš třeba 1000, tak se mě to zdá hodně, ale klidně to zaplatím přes účet, protože nevidím tu hodnotu peněz. A proto třeba já všechno kromě poplatků platím keš, chci vidět ty peníze a chci vidět a vědět za co jsem je dal. 

Tak v tom případě plať přes účet a je to vyřešeno, ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, četl. Ale i když to částečně chápu, tak ale nechápu proč si teda tu stovku neodložíš měsíčně někam jinam? Vlastně ani nemusíš tu stovku, ale mnohem méně. Já osobně si třeba také odkládám část peněz bokem a z toho budgetu pak platím podobné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...