Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

členský příspěvek - zdražení


SV 24

Recommended Posts

Drazí členové.

 Po poradě vedení Vás chci informovat o zdražení členského příspěvku. 

Od roku 1.1. 2020 zvýšíme členský příspěvek o 100Kč.

Věříme, že tento krok vzhledem k neustálému zdražování všeho pochopíte 🙂 

Děkuji za pozornost a přeji... přeji pěkný večer! 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripominam, kdyby nekdo nesouhlasil s vysi clenskeho a chtel by posilat i vic , muze tak stale ucinit viz hlavni strana a odkaz na sponzoring 😉 , nebo jsou vitana jakakoliv aktiva vuci klubu a klubákům ✌️

napr.

poradani srazu a minisrazu nebo spoluporadani 😉

pomoc s grafickymi pracemi

nabidky sponzoringu ci spoluprace bvasi firmy s klubem

ucasti na akcich klubu

prezentace klubu

tvorba navodu oprav ci vylepseni vozu

tipy na zajimave akce ci lokality

pomoc mezi klubaky napric republikou( svozy, zapujcky,opravy,aj)

...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzn 500,- na první rok a 400,- každé prodloužení? No - už bylo na čase. Tak doufejme, že to přinese zlepšení finanční situace klubu a ne jak v jiném vlákně někdo škarohlídsky předpověděl snížení počtu členů podporujících klub.

Jinak za mě a Mrkvičku - klub budeme i nadále podporovat i přes zvýšení poplatku (a jiné skutečnosti, na které bychom se mohli vymluvit) a to i přesto, že ani jeden Peugeota nemáme.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažovali jsme i variantu  700,- a 500,-, ale postupně uvidíme co to udělá... :) třeba se za další rok dočkáte... 🙊

Čekala jsem, že se předseda trošku rozohní, ale pro doplnění...

Nezdražujeme kvůli srazům..., rádi by jsme udrželi funkční standard...

bohužel poštovné je nemilosrdné, účetní už nechce pracovat za almužnu.. Kde nejsou prostředky,  nebude ani odměna pomocníkům (já vím, dost z nich to nedělá pro peníze, ale třeba zrovna těch grafiků tady moc není) ... nebude oživení produktů v eshopu.. změna v prezentaci clubu.. atd... bez peněz to prostě dneska nejde... :(

A děkuju Pe.Trovi, za připomínky a myšlenky... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele být to na mně, tak já bych šel klidně na 1000,- starý i nový. Člověk to ušetří jedním větším nákupem v AK, nehledě na to, že to není jediný benefit. A stejně i ta Vaše stovka jistě odradí některé.. ne, nerýpnu si... , takže jestli se zvedne o málo nebo o víc, tak jako tak tam jistě dojde k úbytku platících (myslím tím starou základnu)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@h4wk3y   Zcela souhlasím - teda ne tolik s tou tisícovkou (přiznám se, že to už bych teda trochu sám váhal) ale s tím, že někoho i 100,- odradí ("to je hrozný, zase se mi něco zdražuje!!").

Ono se to bohužel nebo bohudík dost táhlo a oddalovalo a ne že bych do toho příliš viděl (nebo chtěl vidět) ale pravda je, že kilko navíc "nás" asi moc nevytrhne - pokud se bavíme o 300 platících je to 30 tisíc korun ročně navíc a to se vypaří jako nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, h4wk3y napsal:

 Člověk to ušetří jedním větším nákupem v AK, nehledě na to, že to není jediný benefit. 

Jak který člověk. Např. já jsem z klubu nevyužil ještě žádnou výhodu. Tím si samozřejmě nestěžuji, jen konstatuji.

Omlouvám se, využil. Zjištění servisní historie.

Upraveno uživatelem Laďa
Omlouvám se, využil. Zjištění servisní historie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

- pokud se bavíme o 300 platících je to 30 tisíc korun ročně navíc a to se vypaří jako nic.

Pokud budeme počítat v úvahu 5% úmrtnost po zdražení členského, tak by to mohlo být 24 000 navíc. A pokud se nepoužijí na nesmyslné kraviny, které většina členů klubu nevyužije, tak proč nejít cestou zvýšení příspěvku. 

Dále prostě fakt nechápu, proč poštovné není zvlášť. Sakra nejsme Alza, abychom si mohli dovolit dávat si poštovný zdarma.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poštovné u eshopu zdarma nedáváme Scratchi, ale u karty svým způsobem ano. A není to jen o poštovném... Jednoduchým počtem si snadno každý spočítá, že zůstatek (po zaplacení nutných položek) na na celý  rok je cca 12-15 tisíc a to bez podpor srazů... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

No asi to není uplně zanedbatelná částka. si to spočitej 300 x 19kč, to je 5700,- jenom za poštu. Obálky, cesty na poštu, to taky něco stojí.

Ona už známka stojí 19 jo? To mi nějak uniklo počítal jsem asi s nižší částkou. Ok ok - no tak 500/400 a poštovné vzít z toho, no. Nebude to takovej vejvar navíc pro klub, ale už takhle nepopulární zdražování čehokoliv odradí o to víc lidí bude-li tam 500+19 resp 400+19...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, taky si myslím, že dojde k mírnému poklesu platících. Každý by chtěl všechno zadarmo, takže jakákoliv změna z nastavené cifry je vždy brána jako něco špatného. Ale jak zaznělo výše, všechno zdražuje a provoz něco stojí. Takže za nás se nic dramatického neděje. Mám to tady rád a ty dvě stovky navíc, co nás bude navíc stát členské mi nevadí. Naopak, raději podpořím fungování klubu, než aby to tady upadalo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Málokdy se tu objeví otázka "a co za to?" - tak si jen přihřeji polívčičku nedávno výměna zadních brzdových kotoučů (jsou jen ve verzi s ložiskem, tj dražší, než přední) a destiček na Citroenu, využita týdenní akce a z MOC s DPH 8.800,- jsem se dostal na bez pár šušní 4.000,-. Nebýt tady a/nebo nemít jinou možnost platil bych (teda žena) plnou cenu. Samozřejmě není to je jen o dílech v AutoKelly nicméně pokud by bylo, vrátilo se jí tímhle jediným nákupem asi tak 200% toho, co do podpory klubu formou členského příspěvku doposud investovala 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...