Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbne displej


Peugeot62

Recommended Posts

Ahoj, taky mám podobné problémy - nefunguje správně BT, display občas po nastartování nenaskočí, musí se tlačítkem hlasitosti probudit, 2x při couvání se neaktivovaly parkovací senzory, jednou se mi přepnul do francouzštiny. Po lekci francouzštiny mi ale zase najednou začala fungovat apka MyPeugeot :). Aktualizace FW nepomohla. Reklamoval jsem to, ale prý jsem jediný kdo si stěžuje, takže výrobce opravu nevydal. Kontaktoval jsem dovozce, ten mi odkázal zpátky na servis, takže šance nulová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, já jsem s tím byl 2x v servisu. Když mi přestaly fungovat i couvací senzory, tak jsem se naštval a chtěl vrátit peníze za příplatek za allure výbavu. Pak mi aktualizovali firmware rádia na verzi z 20.06.2019 a zatím vše funguje. Člověk se nesmí nechat, když si za to zaplatil, musí to fungovat. Servis si rád ušetří práci a dělá ze zákazníků blbce. Technik mi ukázal, že je standardně vypnuté ukládání chybových logů, proto nikdy nic nenajdou. Navíc mi při první návštěvě nastavili nějaký automatický reset při chybě, proto se mi auto přepínalo do francouzštiny. Tak snad už to dá pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...