Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jirkova 508 GT


jiriczek

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 9 měsíců později...

Koncem července jsem vyrazil za kamarády do Chorvatska na loď, kdy mě po cestě 508 trošku potrápila... Jel jsem s hoooodně načatým ložiskem (ložisko jsem načal na 1. dovolený už na Moravě, odjelo dalších 1500 km, další rána přišla u Českých Budějovic, kdy jsem se vyhýbal autu a stejné přední kolo to schytalo znovu a už začlo být slyšet při rychlostech nad 100 kph. S autem jsem otočil Brno pro sedačky a s ložiskem v žalostným stavu jsem jel do Chorvatska :D :D ). Ložisko byl poloviční problém - při papkání na benzínce a následným startu vyskočil bezdůvodný servis... Motor běžel normálně, oleje v servu taky dost, převodovka řadila krásně... No, vyjel jsem tedy dál, začlo se stmívat a já tak nějak nic neviděl - xenon KO - důvod servisu - vcelku oddych. Po návratu do ČR ložisko chroupalo nehorázným způsobem i při rychlosti chůze - auto odstaveno -> jezdím oranžovou 307 a začínám řešit ložisko.  

IMG_0473.jpeg

IMG_0478.jpeg

IMG_0479.jpeg

IMG_0485.jpeg

IMG_0491.jpeg

IMG_0492.jpeg

IMG_0498.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...