Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení navigace/rádia rt3


Coldiss

Recommended Posts

Dobrý den, předem se omlouvám jestli zakládám zbytečně nebo již existující téma, koupil jsem si rádio Rt3 se skoro kompletním svazkem(vyjmuto z bouračky z Peugeota 407)nyni mám v autě rd3(též Peugeot 407) Nějak se mi to nevede zapojit, neměl by někdo nějaké schéma nebo nějaký návod? Když zapojí stávající konektor do nového rádia tak se ani nerozsviti. Nemůžu nikde nic najit abych kabely prepojil apodobne, mockrát diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj opravuji se😊. Nicméně z toho nejsem moudry😊zkoušel jsem rádio napojit na zdroj a skusit již nenamontovane, ale vůbec se ani nerozsvitilo. Mám k tomu tak nějak všechno, kromě mikrofonu, měniče, zesilovače. Chtěl jsem ho vyzkoušet na stole doma ale bohuzel😔na jeden pin jsem dal minus a na další plus podle članku v odkaze a vůbec nic. Je ještě nějaký tip jak ho vyzkoušet jestli je rádio s obrazovkou vůbec funkční? 

Upraveno uživatelem Coldiss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nevím jestli už rádio máš zapojený ale pokud ne tak na rychlo se dá vyzkoušet tak že:pokud ti na konektor (A 16 pin)  na pin 9 jde spínané + tak ho odpoj, piny data can sou na obou rádiích stejná takže s tima se nehýbe,na pin 12 jde trvalé +,pin 16 kostra,z konektoru Lcd pin 1 na konektor rádia (A 16 pin) zapojit do pinu 9 a pin 7 do pin 15 a pin 2 se zapojuje do konektoru kam se dává aux (B 12pin) na pin 6. Pak optické kabely a rádio musí naběhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...