Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlasové Ovládání


Bredok

Recommended Posts

Dobrý den

   Vlastním vozidlo Peugeot Traveller, VIN VF3VEEHZ8JZ122230, nejde mi nastavit český jazyk u hlasového ovládání. V hlavním menu je nastavena čeština, ale ovládání hlasem při stisknutí tlačítka na volantu je angličtina.

 Při nastavení jiného jazyka hlasové ovládání funguje jak má němčina, polština, francouština, další jazyky jsem zatím nezkoušel. V manuálu na Vašich stránkách je uvedeno 17

jazyků pro hlasové povely, je tam také čeština. Napsal jsem do servisu a podle technického  poradce Peugeot prý to hardware autoradia neumí. Podle mého názoru, pokud hardware něco neumí,

tak to nemůže fungovat v žádném jazyce. Domnívám se, že je chyba v softweru a ne hardweru. Aplikace které jsou v autě by měly fungovat jak mají, v českém jazyce. Rovněž v menu

( Zvolte zemi Vašeho bydliště ) není uvedena Česká republika. Nevím jak by se asi tvářil francouz, kdyby auto si koupil ve Francii a omo na něj mluvilo česky. Navigace a ostatní menu je

bez problému, pouze hlasové povely.

Chtěl bych vědět jestli je možné češtinu do auta nějak instalovat, nebo jestli Peugeot chystá nějaké aktualizace.

    Děkuji Vám za odpověď
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...