Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY


E.T.

Recommended Posts

Dobrý den  zarazilo mě chování servisu když s vozem nastaly problémy dle servisní knížky kde je psáno o zárukách které jsou napsány asi jenom aby tam něco bilo a až v servisu se dozvíte že jsou na určité díly různé limity které se nikde nedočtete  a ještě mě zaráží že na vozidlo je záruka min. 2 roky a přijedu do ZNAČKOVÉHO SERVISU PEUGEOT tak za zjištění problému MUSÍM ZAPLATIT to jsem si o firmě PEUGEOT NEMYSLEL měl jsem už několik automobilů od různých značek ale ani u jedné se nic podobného nastalo. Přijde mi toto chování jenom jak  ze zákazníka vytáhnout peníze v tomto případě jsem si mohl koupit nějaký starší automobil a sypat peníze do něj  ZNAČKA PEUGEOT BY SE MĚLA STYDĚT , ještě by mě zajímalo jestli smlouvy optiway jsou vůbec k něčemu protože si myslím že na vás vybafnou s dalšími skrytými podmínkami když se s vozem něco stane. A JEŠTĚ PRO PEUGEOTA MĚL JSEM OBJEDNANÉ NOVÉ VOZIDLO ZA ZHRUBA CCA 700000 A PO SKUŠENOSTECH SE SERVISEM JSEM KOUPI TOHOTO VOZIDLA ZRUŠIL  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

specifikuj problemy....

to ze ma zakaznik pocit ze je s autem neco v neporadku preci neznamena ze servis bude delat zadarmo. umim si predstavit ze pokud se vada projevi tak to nikdo uctovat nebude  . predstav si kdyby tam kazdy jezdil se spatnym pocitem ad funkce auta tak od rana do vecera muzou jen "testovat" a asi toho moc nevydelaji.

kdyz davas mobil na reklamaci tak tam mas ze pokud se vada neprojevi tak platis 500 za diagnostiku.

ja tuhle cestu chapu, kdyz by to bylo zadarmo lidi by v tech servisech "otravovali" imrvere.

takhle to proste hlavu a patu ma.

napis cos mel presne za problem s autem at vime konkretne o co go.

jinak tenhle prispevek od tebe postrada jakykoliv smysl a jen vykrikem do tmy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, jaká bude reakce, ale první dojem nic moc :roll

Registrace za účelem "jít si zanadávat". Napsat, aby něco někde "bilo" + ten "capslock"... Hmm :myslim

Doufám, že se dozvíme podrobnosti, protože jinak to bude jen další ze zbytečných vláken :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...