Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sviti olej v neutralu Peugeot 3008


dusicka

Recommended Posts

Zdravim na Peugeotu 3008 1.6 thp rv.2011 někdy v neutralu sviti kontrolka oleje , po přidani plynu se strati a při jizde se nerosvecuje.Bylo to uz u 2 servisaku jeden vymenil čerpadlo 1měsic v poho a pak zase.U druheho vyměnil čidlo nepomohlo.Mate s tim někdo nejake zkušenosti? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meřili byl maly vymenili čerpadlo a tlak byl v poho chvilku jelo a pak zase kontrolka oleje problikava v neutralu. Zajimave je že jeden den ujedu 60km a nic ,druhy den zacne problikavat a tak se to strida v nepravidelnych intervalech.

Upraveno uživatelem dusicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zbavit, jak nechceš opravovat či investovat do auta. Tak to prodá a zanedlouho tady bude opět na foru ta samá otázka ohledně "svítí olej v neutrálu" a zase od začátku. Třeba najít automechanika, který má ochotu se v tom hrabat a dát to dopořádku..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To už neprodam, za tyden by mě volal kupujici že tam ma problem a chce odstoupit od smlouvy. Psal jsem na forum o radu a jestli stim ma někdo zkušenost.Odpoved prodej to neni v me situaci řešeni .Pokud nemate realnou radu nema smysl reagovat na muj dotaz na problem auta.Hledam řešeni opravou !! Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, dusicka napsal:

To už neprodam, za tyden by mě volal kupujici že tam ma problem a chce odstoupit od smlouvy.

Záleží, jak je postavená kupní smlouva.... Už jsem kdysi kupoval 2 auta s nejasnou závadou, s tím, že o tom vím a nebudu se na tom točit, což bylo samozřejmě zohledněno i v ceně.... Prodat pod cenou (bez starostí), nebo vrazit do toho (předem neznámé) peníze jsou poměrně jednoduché počty.... Ušetřené nervy - k nezaplacení.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...