Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sviti olej v neutralu Peugeot 3008


dusicka

Recommended Posts

Kdyžtak si sežeň olejovej spínač s nižším prahem spínaní. Origo je 0,5bar, tak třeba na 0,3bar. A pozor, u tohohle bmw je rozpínací olejový spínač (není tlak- sepnutý s kostrou). Akorád budeš laborovat se závitem, kde si budeš museš sehnat redukci v prodejně s hydraulikou. Origo je tuším M16x1,5. Obávám se, že žádný vyčištění ti nepomůže, dělá to natáčení vanosů, kdy jednotka, resp. solenoidy k vanosům otevírají naplno, aby natočili vanosy do požadovaného úhlu a tím poklesne tlak pod spínací hladinu olejového spínače. Místo ovládacího 35% průtoku otevírají na 100%, to je ten problém. Špatná charakteristika olejového čerpadla, vzniklé vůle a hlavně nízko nastavený volnoběh na 700ot/min. Zapni klimu a při 800ot/min to dělat přestane.

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,tento problem som riesil a este stale riesim s mojou 307kou...na volnobeh nizky tlak oleja,hlaska a pipanie na displaji....po zmerani skutocne nizke tlaky...vymena motora a to iste....vycistenie kosa,vany,kanalikov,nove cerpadlo nepomaha....zly motor,zodrata kluka alebo co....este dam do oleja nejaky pripravok ktory by mohol teoreticky z casti pomoct....ale uz sme skoro rezignovali....bude to tak ako je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy jsem něco podobného řešil letos na jaře u Santa Fe (asi) 2,0 CRDi…. Nakonec se musel postavit motor ze dvou kusů.... Tam toho ale bylo víc.... Zasekával se obtokový ventil olejového filtru a byly protočené pánve hlavního ložiska (kupodivu klika dobrá, ale blok v háji....)…. Od té doby (a doporučení vykašlat se na instrukční knížku a měnit olej s filtrem za 10000km) je ticho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hafity napsal:

Naposledy jsem něco podobného řešil letos na jaře u Santa Fe (asi) 2,0 CRDi…. Nakonec se musel postavit motor ze dvou kusů.... Tam toho ale bylo víc.... Zasekával se obtokový ventil olejového filtru a byly protočené pánve hlavního ložiska (kupodivu klika dobrá, ale blok v háji....)…. Od té doby (a doporučení vykašlat se na instrukční knížku a měnit olej s filtrem za 10000km) je ticho....

a co druhou výměnu oleje sundat vanu a zkontrolovat pripadne očistit sací koš , velká bolest prvních generací SF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale zámky mělo, ale zamáčknuté, takže jakoby nebyly.... To už jsem zažil vícekrát, nikdy ale, aby klika byla v pořádku.... Odvezl jsem to i do Černčic, kde dělají brusy, ale verdikt byl jasný.... Tak nějak jsem to čekal.... Majitel si sehnal blok a přestrojilo se to s novýma šálama a novým čerpadlem.... Jinak bylo zajímavé, že motor i s takovou závadou byl bez pazvuků....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...