Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 cukání při zahřívání motoru


313_Husita

Recommended Posts

Dobrý den Všem, mám mého miláčka nějaký ten rok. Auto je v podstatě už veterán a začalo mě zlobit. Rok výroby 1996, 1.8 motor. Při zahřátí motoru mě cuká, když přidám plyn. Ve vyššíh otáčkách  se mi zdá , že jizda je normální, plynulá. Nižší otáčky cuká. Vyměnil jsem svíčky a zajel na emise, diagnostika. Bylo mi sděleno, že motor je v pořádku, vyměnit káble, takže rampu, která vede ke svíčkám. Otázka je, jestli je to ta závada? Rampa je dost drahá. Pokud je to ta závada, rampu koupím, ale co když né? Prosím Vás, máte někdo podobné zkušenosti? 

Upraveno uživatelem 313_Husita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Tak pricpany filtr fakt diag nepozna, stejne tak jako nepoznali ti servisaci, ze tam zadny zapalovaci kabely nejsou, ale je tam rampa s civkama primo na svickach, takze to budou asi poradni experti. Kdo vi, jakou diag vubec meli.

Tak bud to dat na diag nekomu, kdo fakt ma nejlepe Peugeot Planet 2000 a umi s ni, nebo zacit zelenym cidlem teploty chladici kapaliny, pak pripadne tou zapalovaci rampou nejlepe rovnou i se svickama Bosch FR7DC+, pak pripadne zkusit lambda sondu a MAP senzor

Rampa odchazi vcelku bezne, na moji 406 s timhle motorem z roku 95 mam uz asi treti, stejne tak cidlo teploty chladici kapaliny mam uz asi druhy

https://autodilos.cz/snimac-teplota-chladiva-calorstat-by-vernet-ws2583

https://autodilos.cz/zapalovaci-civka-magneti-marelli-060717124012

 

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...