Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 508SW 2015 2.0 HDI,120 KW,AUTOMAT


Kirja

Recommended Posts

Dobrý den, zítra se jedu podívat na toto auto: https://www.tipcars.com/peugeot-508/kombi/nafta/peugeot-508-2-0-hdi-120-kw-automat-33211325.html

Rozroste se nám rodina a budeme čtyři. Potřebuji koupit nějaký kombík. Do oka mi padlo výše zmíněné auto. Přečetl jsem si už několik recenzí. Tak nějak vím hlavně o těch ergonomických problémech v kabině, zvláštním systému fungování ostřikovačů, dvojího systému močoviny (tohle nevím zda jsem dobře pochopil)?

Jakou mám představu o autě. Musí být automat, chtěl jsem nájezd pod 70 tisíc KM, aspoň 110 kW. Dle tohoto výpisu je to vlastně nejlevnější auto. Trochu mě na první pohled mrzí, že nemá přední parkovací senzory a polokožené sedačky. 

Poprosil bych, na co si dát větší pozor? Co vyzkoušet? Děkuji předem

V současné době máme jako hlavní automobil AUDI A6 3.0 TDI 171 kW,r.v. 2007 , auto je to naprosto skvělé, ale bohužel jen limuzína. Kdyby to bylo kombi, tak neměním. Mám z přechodu opravdu strach. 

Kirja

Upraveno uživatelem Péťa
Nepiš dva příspěvky rychle za sebou, použij edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych se toho přechodu nebál. Samozřejmě že to auto je trochu jiný než koncernovka. Ale pokud je opravdu servisované a s věrohodnou serviskou tak není moc čeho se bát na autě. 508 si pořizují lidi kteří se pod autama neválí doma a nedávají to do pochybných servisů. Spíš na co se zaměř je aby jsi koupil opravdu auto do kterého se vejdete když se máte rozrůst. Aby se ti vešli dozadu autosedačky aby se do nich smradi pohodlně uvazovali  a aby jsi dokázal do kufru složit kočárek co nejsnadněji. Věř že není nic horšího než když při nakládání kočárku musíš rozebrat jeho podvozek a ještě přemýšlet jak to v kufru skládat aby zbylo místo i na věci které potřebuješ sebou mimo těch miminkovských. Záleží taky na tom jestli paní řídí nebo jestli u Vás řídíš jen Ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To auto z odkazu má ještě "starý" motor s Euro 5, takže se ho AdBlue netýká. Má jen klasické aditivum pro FAP.

Oproti A6 budeš mít asi málo místa, bude to línější a možná i ne tak pohodlné, ale uvidíš sám :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @MJSytic Aha vidíte, toho jsem si nevšiml. Myslel jsem, že už to je EURO6. Přemýšlím, jestli to je výhoda. Má to dvě strany. Jedna, že je to jednodušší systém a druhá, že auto chci mít určitě zase minimálně 6 let a kdo ví, co ty hlavy nevymyslí a jestli už EURO 5 nebude zatíženo nějakýma daněma. BlueHDI by měly mít i nižší spotřebu, ale vzhledem k tomu, že současné auto jezdí za 8,5 litů, tak tady počítám se spotřebou cca 6,5L což i tak bude značná úspora. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
V 6. 11. 2019 at 7:24, Vena garážmistr napsal:

Asi bych se toho přechodu nebál. Samozřejmě že to auto je trochu jiný než koncernovka. Ale pokud je opravdu servisované a s věrohodnou serviskou tak není moc čeho se bát na autě. 508 si pořizují lidi kteří se pod autama neválí doma a nedávají to do pochybných servisů. Spíš na co se zaměř je aby jsi koupil opravdu auto do kterého se vejdete když se máte rozrůst. Aby se ti vešli dozadu autosedačky aby se do nich smradi pohodlně uvazovali  a aby jsi dokázal do kufru složit kočárek co nejsnadněji. Věř že není nic horšího než když při nakládání kočárku musíš rozebrat jeho podvozek a ještě přemýšlet jak to v kufru skládat aby zbylo místo i na věci které potřebuješ sebou mimo těch miminkovských. Záleží taky na tom jestli paní řídí nebo jestli u Vás řídíš jen Ty. 

jj, bohuzel ma 508SW hodne maly kufr, oproti konkurentum ve sve tride a ted trpim pokazde, kdyz musime sbalit sebe, kocarek a ostatni veci od prcka... je to peklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...