Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavení času (neorigo rádio)


geo.luki

Recommended Posts

Ahoj všem, 
pořídil jsem neorigo rádio, ale aby šlo ovládat páčkou pod volantem, pořídil jsem i adaptér (obrázek v příloze). Teď jsem zjistil že bych kvůli nastavení času (už aby se uzákonil jednotný čas) musel vrátit zpět originál a zas zpět. No ale povedlo se mi dostat páčkou pod volantem do hlavní nabídky a dokonce i do nastavení času, ale pouze minut, nedovedu se přepnout na nastavení hodin. Je na to nějaký fígl, nebo to nelze?
Ještě pro info přikládám obrázek jaký typ displeje mám.

Děkuji za cenné rady.

Palubovka.jpg

Redukce.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Můžu se zeptat, funguje ten vstup do menu přes stisk obou šipek na dálkovém ovládání i s origo rádiem? Zkouším to, protože teprve chci přejít na 2din rádio, tak ať to pak funguje. Nebo to ovládání z pod volantu funguje až po připojení té redukce 2connects? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Peťass napsal:

Můžu se zeptat, funguje ten vstup do menu přes stisk obou šipek na dálkovém ovládání i s origo rádiem? Zkouším to, protože teprve chci přejít na 2din rádio, tak ať to pak funguje. Nebo to ovládání z pod volantu funguje až po připojení té redukce 2connects? Díky.

Funguje to s kabeláží od 2connect, ale ne s každou, je potřeba dat pozor aby to opravdu bylo napsaný u popisu ty redukce. Samo od sebe s origo radiem to nejde. Zkus se poptat v Ahifi v Brně, připadně to tam mužete rovnou vyzkoušet.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, už jsem z toho studování, co jde a nejde, trochu zmatený :) 

Takže teď už mám snad jasno v tom, že díky té redukci 2connect zůstane zachována funkčnost ovládání pod volantem + menu + palubní pc. Můžete mně ještě říct, jestli budou fungovat i parkovací senzory?

Vím, že se to řeší v několika topicích, ale už jsem prošel snad všechny Peugeot/Citroen fóra, a nikde není jasná a ucelená odpověď. Ještě jednou díky.

P.S. Ahifi v Brně znám, díky za tip, to jsou skuteční profíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja v AHifi pravě byl, a na poprvé to s tou redukcí nechodilo, tak jsem byl naštvanej, protože jsme se předtím o tom bavili, nakonec to vzal teda znovu na dilnu a vyzkoušel ještě dvě redukce, fungovala až ta poslední a taky nejlevnější, a tu jsem mu řikal rovnou aby ji tam dali že jsem si to dohledal.

Ty senzory netušim, ale myslim že s tím nemají co dělat, takže by měli fungovat.

 

Byla to tahle, ale ja to daval do 207, - https://www.ahifi.cz/connects2-swc-psa-07-adapter-ovladani-na-volantu-peugeot-citroen-fiat-toyota.html

Duležitý bylo tohle, u jiných to nemají napsano " - Umožňuje nastavení hodnot palubního počítače i po demontáži OEM autorádia. "

A potřebuješ pak ještě kablík k rádiu podle typu radia

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mu to s daným displejom nepôjde, je to úplne základný displej A a keď som mal Berlingo bol problém sa tam preklikávať aj v orig rádiu. Smola je že ten čas s dátumom je cez 1/2 displeja. PP je na 1 riadok, nič extra ..... 

Kôli čomu si menil rádio? Pokazené? Nepáčilo sa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...