Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 307 - nastavení světel po startu


hiphoper123

Recommended Posts

Zdravim lidi,dá se nějak nastavit automatické rozsvícení světel po nastartování? Zkoušel jsem to přes lexii a nedaří se. Páčky mám bez toho ,,auto,, a nemám ani senzor deště na skle. Je to 307 1.4 16V ,r.v. 05/2005  se starým předkem,ale podle vnitřku novej model. Display myslim ,,A,, bez čudlíků,ovládání přes rádio. Sehnal jsem i páčky s tim čudlíkem ,,auto,, ,ale po zapojení nic nefunguje (ani světla ani stěrače), svítí chyba a nejde nastartovat . Díky za info. 

Upraveno uživatelem hiphoper123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jde to, je to v konfiguraci BSI. Nějak Zákaznické funkce (či jak to tam je napsané) -> osvětlení/signalizace -> denní svícení - > změnit na přítomno -> potvrdit. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem dělal a stejně to nejde. I jsem zkoušel dát,že mám senzor,ale to akorád zpřístupnilo v menu palubního pc položku na automatické světla,tam dám ,,activ,, a stejně to nejde. Tohle jsem dělal vše v DB 5.29 přes pp2000 a když dám konfigurovat přímo přes diagbox, tak tam v ,,osvětlení a signalizace,, není ani zmíňka o denním svícení. Akorád někde v nastavení (teď si nevzpomenu kde přesně,ale v BSI) je jaký typ deního svícení mám (žádné,společné,oddělené) zkoušel jsem všechny možnosti a také nic

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...