Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho manželky Ford Focus Tournier mk2 1,6TDCi - pripravy na STK


Ferry

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Jelikoz Ford z nepochopitelneho duvodu dava stropni svetylko nad zadni sedacky jen u nejvyssich vybav typu Ghia nebo Titanium, a jelikoz me neskutecne sra.a ta tma, kdyz jsem neco vzadu hledal, bylo nutne udelat upgrade a stropni svetylko dodelat. Pri koukani do schemat jsem jeste objevil i moznost osvetleni prostoru pod palubkou u pedalu i u spolujezdce a tak jsem to sfouknul pri jednom dratovani. Cinan mel zas akci na nahradu bludicky -  zarovky W5W ve stropnich svetylkach za presne tvarovanou desku plosneho spoje s LEDkama, ktera vyplni hezky cele svetylko a dnes jsem vsechno zkompletoval

IMG_20200109_203631.jpg

IMG_20200109_203653.jpg

19148860181738789422.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

O vikendu vymenen palivovy filtr (Sofima - UFI za 790Kc) . Jelikoz u Forda na 1.6Hdi neni pred filtrem balonek, musel jsem pouzit vakuovou pumpu k odvzdusneni, s tou to slo ale krasne raz dva a motor po natoceni ani nezakuckal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

A protoze jeste zas tak uplne jaro neni a rana jsou chladna, na montaz webasta se zatim nedostalo, tak zatim dodelam alespon vyhrev prednich sedacek. Potahy musi dolu (aspon je poradne vyperu), takze demontaz vsech sedacek ven (zadni nebyly tak spinave a stacilo je vytepovat) a velky jarni uklid muze zacit :)

IMG_20200304_160706.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj krapet jsem musel, priprava na vyhrev byla jen polovicni, byly natazeny tlusty draty 12V a kostra, ale tenke draty od regulacnich knofliku na palubce pod radiem k jednotce regulace vyhrevu pod kazdou sedackou nebyly, tak ty jsem musel natahnout dodatecne - proto radio ven, kastlik ven a oblozeni A-sloupku a prahu u spolujezdce

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, sehnal jsem za 500 starsi sedacky z focuse c-max, tak jsem je vyndal z nich. Novy decky by vysly na 19110kc (maji u sebe kazda svoji ridici jednotku intenzity vyhrevu), coz je mozna vic jak pulka ceny auta :D

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...