Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ferryho manželky Ford Focus Tournier mk2 1,6TDCi - pripravy na STK


Ferry

Recommended Posts

Návštěvník
před 6 hodinami, Pe.Tr napsal:

menit olej kazdych 5000km

V pořádku, letos mi vyjde letní olej na cca 5500 - 6000km :P

před 19 minutami, Tony Stark napsal:

jinak super prace

Tak tak...má můj obdiv :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokracovani renovace - odstrojen podvozek kompletne od vseho a budu dobrusovat a odrezovat. Dobra zprava je, ze podbehy, co jsem delal loni a predloni na podzim jsou pekne ciste a nerezne to tam, tak snad ta technologie bude fungovat i ma zbytku podvozku :) aspon par let

IMG_20200811_183844.jpg

IMG_20200811_183333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thorr001 Ted to momentalne jedu tvrdym dratakem na flexe, pripadne malymi drataky na stopce na vrtacce a smirgl v ruce na co nejcistsi kov. Pak odrezovac s taninem a na to dam dvouslozkovy PUR zaklad, prelakovatelny gumoasfalt a finalni vrstvu dam asi alkyton.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska temer docisten cely podvozek, snazil jsem se oskrabat uplne vsechno i v malych sparach, kam se jen dalo dostat aspon sroubovakem, pak prisla prutrz mracen nahnala vodu do garaze, takze misto prace prislo vymetani vody z podlahy a cerpani vody z montazni jamy a nestihl jsem docistit vse, zbyva par zakouti. Velka cast uz je i nastrikana odrezovacem, takze ted uz prijde zakladni barva.

Na foto ocistene a odmastene misto a pak totez po aplikaci odrezovace, holy kov hezky pasivoval a zmodral.

IMG_20200814_162418.jpg

IMG_20200814_164506.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tony Stark přesně ty folie jsou věc, kterou udělám při koupi dalšího auta. Mám jednoho transita, plechový, nejvyšší, a sleduju prakticky v přímém přenosu jak to od "vypískovaných" míst rezne a to tak, že velice hodně. Po devíti letech je to místy téměř durch. Jak kapota, tak takové to "čelo" nad sklem a taky hrany blatníků a prahů. Toto jsou místa, kam hned po koupi přijde nalepit folie, transparentní, co nejsilnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádném případě nechci Tvoji práci hanět ale nedá mi to se nezeptat má to smysl taková práce u auta který slouží jako daily car?  Jasně chápu že chceš aby to auto vydrželo víc než ty ze stejného hnízda ale když pominu faktické náklady na materiál který spotřebuješ tak vím že by se ty hodiny práce který na tom strávíš dali strávit daleko lépe.  Podle mě by mělo stačit to fouknout nějakou " normální " antikorozní ochranou a nechat to být i pokud tam bude koroze tak ji to zakonzervuje a život to tomu autu prodlouží o dost roků. Jasně Tebou používaná technologie je daleko lepší než BODY nebo něco podobného co se stříkne ale fakt to nechápu. Jako když by to byl nějakej vzácnej model kterých je pár kousků na světě tak by se to asi dalo pochopit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen to vidím a bolej mě hrábě....  Ten boj se ale vyhrát nedá.... Ale dá se hodně zpomalit :super  Kde jsou ty časy, kdy jsem takhle řádil na Škoda 110L a posléze na Alfa Romeo Alfasud Ti.... Ovšem s v tehdejší době dostupným technologickým vybavením.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se stydet, az to povezu za 10 do vykupu do Acek ... :D Jak psal Sytic, smysl v tom nehledejte, je to jen otazka osobni cti :D

cas nepocitam, je to pro me relax a hobby , jinej by to treba prosedel v hospode s cigarem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...