Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P5008 2014 - tyčky stabilizatoru stav?


Mojo2

Recommended Posts

že jde lehce otočit nevadí, ale nesmí mít vůli v obou kloubech, nejlepší je jednu stranu povolit a vyzkoušet..., podle ujetých kilometrů je vhodné koupit nové a když se zjistí vůle hned vyměnit, celkem dost vydrží MeyleHD

když se čep tyčky točí (matku nejde povolit), uřež to opatrně fričkou (rozbrušovačkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou tam puvodni a maji cca 71 tis. Rany pri male rychlosti a treba zabrzdeni pri couvani jsem resil a nakonec to dopadlo vymenou tlumicu. Vetsina zvuku se odstranila, ale stale se obcas takove divne zvuky ozivaji a nevim zda je to tímto nebo zda to nakonec nejde treba od rizeni. V servise kontrolovali celou napravu nez se menili tlumice a nic tam pry nenasli. Zrovna tak se obcas ozve divny zvuk, kdy se couva a zabrzdi, jak kdyz se pohnou trmeny brzdicu ci co, ale desticky se menili pred necelejma 10tis., delalo to i pred tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při 71 tisících by to mělo být OK. Na Focusu jsem na nich dal 180 tkm a pak jsem preventivně měnil. Nyní na 308 najeto bez pár kilometrů 180 tkm a podvozek jsem před pár tisíci kontroloval a vše bylo naprosto pevné. Tyčky dokonce pevnější než nové Lemfördery na Focuse 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy lidi píšou, že jim tyčky vydržely 30 tisíc, záleží po čem jezdí--ten kdo jede za mnou si musí myslet, že jsem pod vlivem, jak  třeba ve městě vyhýbám kanálům, jak kličkuju 😉, chtělo by to s výměnou tyček zkontrolovat i ty gumy, co drží samotnou tyčku stabilizátoru ke kastli (uložení stabilizátoru), ale při 70 tisících by měly být OK, u těch gumových dílů záleží víc na stáří--po 10 letech je to spíše železo, než guma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...