Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508 GT 2012 - Hlas ovládania navigacie


citizenecousa

Recommended Posts

Zdravím vás členovia. 
Vie mi niekto poradiť, aktualizoval som mapy na 2019/2. Po nejakom čase som zistil, že mi nefunguje ovládanie navigácie hlasom, proste neupozorňuje na odbočenie, križovatku a pod. Keď idem do nastavení hlasitosti ovládania tiež nič nefunguje. Myslite si, že to bude tou aktualizáciou, predtým to fungovalo. A ešte pri naštartovaní sa zobrazí na obrazovke len znak Leva a nič iné ale všetko ide, rádio funguje. Dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasitost ovládání navigace? RT6 snad nejde ovládat hlasem, ne? Asi myslíš hlasovou navigaci - hlas říká kudy máš jet? :myslim Těžko říct, co se stalo. Asi bych zkusil "reset" podržením tlč. vysouvání CD, a pak se uvidí :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení se podívej jestli nemáš deaktivované hlasové navádění. Aktualizoval jsem mapy již několikrát, ale až při těchto 2/2019 se mi deaktivovalo hlasové navádění. Taky jsem s toho byl napřed nesvůj, ale pak jsem najel do nastavení a zjistil jsem, že to mám deaktivované.

Mám ale P 5008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som na to prišiel. Keď som spravil aktualizáciu máp na 2019/2 na veľkom displeji bola slovenčina. Bol tam problém asi s jazykom nehralo to spolu. Na malom displeji v budíkoch som zmenil reč na nemčinu. Zrestartovalo sa to a hneď to začalo fungovať. Len teraz už nemám slovenčinu na veľkom displeji. Škoda. Keď som predtým robil asi to boli mapi z 2016 tak som s tým nemal problém neviem prečo, vtedy tiež bol nastavený veľký na slovenčinu a ten stredný displej na angličtinu, ale navigácia hlasom išla tiež v anglickom jazyku nie po slovensky. Dakujem a pozdravujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si 100% jistý, ale SK jazyk u RT6 ofiko není. Jen CZ. Takže to byl asi nějaký samodomo bastl, a to pak samozřejmě může po nějakém upgradu dělat neplechu :myslim Pokud je tam ten jazyk nastavený standardní cestou, tak je v CZ i hlas navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...