Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nízká hladina aditiva fap


aknalbs

Recommended Posts

A ked sa doplni len 1 liter namiesto troch a zresetujes hlasku o nizkej hladine aditiva cez diagnostiku, tak sa stane co? Meria auto realne hladinu aditiva a zahlasi nizku hladinu aj po minuti litra, alebo si bude po resete cez diagnostiku mysliet, ze doplnene boli 3 litre?

Lebo viaceri tu pisali, ze riadiaca jednotka realne nemeria mnozstvo aditiva v nadrzke, ze ho len pocita podla tankovania od posledneho vynulovania upozornenia. A z toho mi vychadza, ze potom moze nastat stav, ze ten liter aditiva sa minie, ale riadiaca jednotka si bude mysliet, ze este 2 litre zostavaju, nezahlasi nedostatok aditiva a zanesie sa FAP. Alebo uvazujem nespravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kratales napsal:

@slimboy Konkrétně mě autorizák doplnil 900 ml a nastavil v jednotce 900 ml. Diag mi tedy ukazuje nastavenou hodnotu 900 ml a na dalším řádku pak zbývající množství, v mém případě tedy pro příklad 768 ml. 

Kolik jste platil jestli to není tajný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, aknalbs napsal:

Kolik jste platil jestli to není tajný...

Když si vezmu, že 1l stojí min. 1 000,-Kč a diagnostika taky cca. 1 000,-Kč, tak si myslím,  že méně jak 2 000,- Kč to nebude.  Záleží za kolik prodají 1l eyloysu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Třebíči mi řekl,že by chtěl vidět kde mi to udělají levněji. V Brně se ptal jestli nebudou měnit celou nádržku,tak jsem tam volala a že ne,pouze dolejí, diagnostika a zkušební jízda 😄😄😄. Tak se technik v Brně jen smál..

Upraveno uživatelem aknalbs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šudoma je kasatrofa, stejně tak Praktik Jihlava. Fakt nechápu, kam na ty ceny chodí, ale zřejmě vezmou nejvyšší ceníkovou cenu a k tomu ještě přidají nějaká procenta, jinak si ty rozdíly nedovedu představit. Taky když jsem něco poptával, tak jsem skončil v Brně. Mám to sice přes 80km, ale ty ceny jsou značně rozdílné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...