Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?


Pe.Tr

Recommended Posts

Kéž by měl klub dost peněz na to, aby klubáci nemuseli za sraz skoro nic platit a ještě ubytování by bylo mnohem lepší.. To by možná přilákalo více klubáků.. Protože náklady by byly minimální.. 

No, ale holt situace je taková jaká je.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Verysek Jedna z možností co by se nabízela by bylo například ještě dramatictejsi zvýhodnění řádných, tedy aktivně finančně podporujících členů. Nicméně co se množství těch týká už bylo zdá se za ty léta co tu jsem vyzkoušeno snad vše a i když členský příspěvek stále zůstává na dnes už promiňte velmi směšných 400,- ročně situace se nezlepšila... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2019 at 22:47, Weri 605 napsal:

Se hlavně nahlaš jestli chceš jíst a spát.... :)

Šak fklidů,se neplaš maličká.. Času dooost..Třiadvacátýho jak budu řešit výpalný (dépéháčko) tak to vošéfuju... 😃 

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cílem je, aby clubáci za sraz neplatili nic.... jestli se to povede, bylo by to super.., pokud ne.., rozdíl se určitě bude zvětšovat...

A zdražovat členský budem :(, to už je jasné asi 2 roky, ale oddalujeme to co se dá..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Verysek napsal:

No a to co mě zajímá je, že pokud by klubáci za sraz nemuseli už nic platit, jestli by se zvýšila návštěvnost??

vyrocni sraz na Kokorine tomu byl zarnym prikladem, kdy se snizila cena na minimum, a bylo to vyprodany :D :D :D :D 

no a na dalsim srazu jsem 75% lidi z Kokorina, nevidel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by řádný člen neplatil na sraze pořadatelsky poplatek a například stravu troufnu si tvrdit, že by se účast lehce zvýšila - ne však dramaticky. Pořád se někdo najde pro koho to bude "moc daleko" nebo "PHM jsou příliš drahé" (co na tom, že provozuje auto denně) případně "raději strávím víkend s rodinou" (co na tom, že velké srazy jsou max 2x do roka a tak pořád zbývá 50 víkendů, které lze trávit s rodinou)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, StibTo napsal:

Pokud by řádný člen neplatil na sraze pořadatelsky poplatek a například stravu troufnu si tvrdit, že by se účast lehce zvýšila - ne však dramaticky. Pořád se někdo najde pro koho to bude "moc daleko" nebo "PHM jsou příliš drahé" (co na tom, že provozuje auto denně) případně "raději strávím víkend s rodinou" (co na tom, že velké srazy jsou max 2x do roka a tak pořád zbývá 50 víkendů, které lze trávit s rodinou)... 

Jasně máš pravdu že na tohle se bude kdekdo odkazovat. Ale vezmu to ze svého pohledu dokud jsem jezdil u DP jako kmenový řidič tak jsem byl v nepřetržitém provozu a ob víkend jsem měl pracovní. A víme že lidí který dělaj v nějakém podobném režimu je tady dost takže jim to nemusím zrovna vycházet. Jasně že kdo chce najde si způsob jak to zařídit a kdo nechce tak si najde důvod proč to nejde. Já jen aby to nebylo tak jednobarevný a že ne každý pracuje od Po do Pá.  A věř tomu že když máš polovinu víkendů v roce pracovních tak na nějaké velké plánování Ti moc času v té druhé půlce víkendů nezbývá. Tím spíš pokud je i v širší rodině několik " směnařů " .  

Podle mě je základ včasné naplánování a uveřejnění termínu i za cenu toho že by se mělo zveřejnit  obrazně : jarní sraz bude na bedrech Okurky Okurkoviče bude zhruba na osmém řádku pátého lánu severně od prahy a bude druhý víkend v květnu. Kdo chce Okurkovy pomoct nabízejte se přímo jemu, ostatní vemte toto sdělení na vědomí a pokud budete chtít tak si zařiďte volno od všech svých povinností. Všechny důležité podrobnosti budou sděleny jak budou vymyšleny a potvrzeny. " 

A tohle dát na vědomí aspoň na přelomu října listopadu předcházejícího roku pro jarní pokud by měl být ještě podzimní tak třeba hned po novém roce. Ano jistě že mezitím se můžou konat nějaké minisrazy nebo akce ale jde o to že v některých firmách se dovolená plánuje v průběhu listopadu na celý  příští rok tak aby Ti kteří to tak mají měli možnost si vyřídit dovču apod.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, StibTo napsal:

Pokud by řádný člen neplatil na sraze pořadatelsky poplatek a například stravu troufnu si tvrdit, že by se účast lehce zvýšila - ne však dramaticky. Pořád se někdo najde pro koho to bude "moc daleko" nebo "PHM jsou příliš drahé" (co na tom, že provozuje auto denně) případně "raději strávím víkend s rodinou" (co na tom, že velké srazy jsou max 2x do roka a tak pořád zbývá 50 víkendů, které lze trávit s rodinou)... 

Počet volných víkendů závisí dost na tom jestli je PGC hlavním koníčkem, a nebo je těch priorit víc... a pak to podle toho taky vypadá 😉

K tomu nastupuje generace co se nerada někde schází a raději leží u mobilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvednete členský příspěvek a ztratíte procenta členů , ve finále vám zůstane stejně peněz . Potom pustíte do fora reklamu ( ta se bude zobrazovat na velké části displejů ) to potom ztratíte další  procenta členů . Na srazy bude jezdit čím dál míň lidí , budou se tam tvořit skupinky už to nebude velký sraz , místo dvou srazů ročně bude nakonec jeden. Můžete se  stavět na hlavu a vymýšlet jak tam lidi dostat , je jiná doba. Nehádám, píšu realitu kterou mám bohužel za sebou . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Verysek napsal:

No a to co mě zajímá je, že pokud by klubáci za sraz nemuseli už nic platit, jestli by se zvýšila návštěvnost??

ale kde na to vzít ??  zvýšit členský příspěvek  300-350 členům který na sraz stejně nepojedou aby se mohlo zadotovat  50-100 členům kteří na sraz pojedou ??  to je cesta do pekel , to neni sraz příznivců značky peugeot , ale nějaká charitativní akce na úkor někoho aby se tam další mohl jet s prominutím nažrat . Na sraz se musí chtít jet a né se tam jet zdarma vyspat, najíst a pod ....  ( čísla jsou orientační )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak nerozumim co tu porad resite, mate tady lidi ktery jsou v skoda foru, ford foru, fiat foru, dacia foru, optejte se jich jak se delaji srazy tam, cim lakaji lidi. Jak sem psal uz vyse doba se meni, lidi nebudou davat duvody proc nepojedou, proste nepojedou. Muzete udelat cokoliv chcete ale bohuzel doba jde dal.... Proste to nechte ted ulezet, zmente pristup misto velkyho srazu udelejte vic mensich, nebo jeden velkej jednodenni. Malokdo bude chtit dat 10 k za vikend kde se v podstate moc nedeje. To je dano i tim ze lidi maj rodiny, a nez  se nekam crcat jsou doma a nebo jedou nekam na odpoledne. 

 

Upraveno uživatelem agresssor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je to hlavně o skladbě lidí... mladý tu moc nejsou a ti co to "žrali" před 15ti lety maj dneska děti a jiný starosti..

U ostatních značek specielně z Německa a koncernu je to módní záležitost .. každej blbeček mi v autoškole řekne, že chce IV Golfa.... 🤦‍♀️ 3 Audi 🤢 a nebo 3 BMW... 🤮 Děděj po rodičích či dědovi Ochcávku a nebo si kupujou mega levný vraždy jako Punto, Clio, Corsa... Prostě Peugeot je dneska na úplně jiný úrovni... a mladý lidi neláká...

Nemám pocit, že by na srazech byla nuda a pokud někdo tůrovaní motoru považuje za zábavné, tak už sem taky asi konzerva... 😂 a zase se vrátíme i k otázce financí... čím nalákat...? Třeba  zrovna o dacii to vědí všichni, ale pro pořádek- letos ten jejich Piknik nebyl.. protože 8000 lidí zdarma viz https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/dacia-piknik-letos-nebude-musime-si-dat-pauzu-rika-sef-ceske/r~aafaa2041fbd11e9a0090cc47ab5f122/

 

 

Fiat fórum nabízí poslední svojí akci v roce 17.... ostatní se jen přilepovali k oldtimerům, co organizuje zastoupení Fiatu v ČR...

20191120_083711.jpg

 

Se Škodovkama je to složitější.., hodně dělají tuning akce, ale letos zvali do Doks na jeden den plný většinou Favoritů a Formanů.. z jejich pozvánky nejsem moc moudrá... Výtěžek ze vstupného putuje do D domova. A program...?

20191120_084922.jpgjediné co vidím je halda sponzorů... proto si můžou dovolit ze vstupneho udělat charitu... (ptám se sama sebe, fakt je to tedy o autech...? A nebo o té charitě...)

 

 

Už se v tom myslím nemá cenu rýpat... obrázek jsem si udělala a přemlouvání nemá smysl... tady je to tak, jak psal na fb Medvěd... "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod..." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...