Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?


Pe.Tr

Recommended Posts

Jako jel bych, i když zrovna na mě asi nikdo zvědavej nebude xD Ale s těma mejma malejma halánama byste mě brzo poslali pryč, protože by všude jen jančili 😂 Snad někdy narazím na nějaký klasický sraz který bude spíš o autech, když budu mít čas, už bych se taky rád někam dostal. Dlouho jsem nikde nebyl, jen práce, děti, práce doma a opakovačka. Nicméně všem přeji, ať se sraz povede a užijí si ho jak jen to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Přijedu tak na <10%, uvidíme no.

Vlastně nevím, nakolik jsou pro koho důležité důvody - ti, kdo to vědět mají, ti to vědí. Ale pro ostatní (ze zájmu), prostě to nevychází jednak termínově (jako už několik posledních termínů srazů), jednak zdravotně. Daný typ ubytování prostě nevyhovuje a za daných okolností ani nemáme možnost se moc přizpůsobit. Takže, když nemůžu s rodinou, musím řešit, jestli mohu a chci jet bez nich. Dané místo je lokalita mého mládí a strašně rád bych tam jel, ale stále nevím, jestli mi to vyjde. Priority jsou aktuálně prostě jinde...

...tak a teď mi pojďte všichni vysvětlovat, že si to mám umět zařídit 😉

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikomu nic vysvětlovat nebudu. Stavím se k tomu tradičně sobecky - čím méně lidí, tím víc jídla (pro Sytiče) :D :aut 

Ne, teď vážně. Jsou situace (sám to vím moc dobře), kdy prostě dorazit nejde. Ale ti, co účast zvažují a nemají žádný pádný důvod nepřijet, by měli dorazit. Je to poslední sraz v roce a kdo ví, co se bude dít v tom příštím :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je sraz na druhým konci republiky a že jich v poslední době byla většina, tak nejedeme jednoduše proto, že je to po nás daleko... Když je sraz blíž tak se často stalo, že se nám terminove nehodil.

S veškerou úctou ke všem na klubu a jejich práci ( teď se prosím neurazte, spoustu z vás bych ráda viděla), než dát 4k+ za víkend v horách, kde jsme v podstatě doma (20 minut od domova) byť s lidmi, které mám ráda, radši pojedeme strávit předvánoční čas do Prahy - za rodinou a třeba si ještě užít vánoční Prahu. Někdo by mohl namítat, že s rodinou se mohu vidět přeci kdykoli, ale u nás to bohužel tak není.

Takže... U nás momentálně hrají prim finance. Ano, domlouvala jsem se na návštěvě na kukacku, na spočítání ceny, ale zhodnotili jsme, že nakonec neprijedeme ani na odpoledne nebo jen večer a svátečně-narozeninový víkend si zařídíme jinak a budeme doufat, že nám vyjde nějaký jiný sraz... 

To je za nás, proč klesla naše návštěvnost srazů prakticky na nulu. Možná budeme pro někoho za socky, ale... Je mi to vlastně jedno :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldi smekám... myslím, že to tak má víc clubáků..., ale neřeknou to naplno... ;) I tak díky a snad jindy a jinde... :papa
 

MJeji... beru si vidle a běda, jestli mi sežereš všechny utopence....!!!! :D si toho posledního vyvidluju ven...... :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na srazy rád a neřeším jak je to daleko, ale občas to prostě nevyjde termínově, což je zrovna Vánoční sraz. Máme ten víkend rodinnou oslavu. Chtěl jsem se z toho vykroutit abych mohl jet na sraz, ale nevyšlo to. :fnuk

Zkoušel jsem to ještě před chvílí ukecat. :bojim

Proto to oznamuji až teď, jinak bych byl přihlášený mezi prvními.. :roker

Už jsem měl i nachystaný originální dárek pod pežoťácký stromeček.. :super

Tak si ho naložím doma pod stromeček a přivezu na jarní srázek. :papa

 

IMG_20191112_154055.jpg

IMG_20191112_154023.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to hlavne i o tom že lidi dnes neumi vypnout - odpočinout si.

furt jen ja musim jeste, musim tam to musim tady to, proto nemam cas....

...takovym přeji brzke prozření...

život se ma užít ne odžít 😉

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 10. 2019 at 20:45, VojtouNerCZ napsal:

Jako jel bych, i když zrovna na mě asi nikdo zvědavej nebude xD Ale s těma mejma malejma halánama byste mě brzo poslali pryč, protože by všude jen jančili 😂 Snad někdy narazím na nějaký klasický sraz který bude spíš o autech, když budu mít čas, už bych se taky rád někam dostal. Dlouho jsem nikde nebyl, jen práce, děti, práce doma a opakovačka. Nicméně všem přeji, ať se sraz povede a užijí si ho jak jen to půjde.

jezdime i s detma, a kdyz klub prezil Medvedovyho Pavlika, a moje holky, tak asi prezije vsechno :D , takze na deti to nesvadej :D 

V 11. 11. 2019 at 23:05, Goldinka napsal:

Když je sraz na druhým konci republiky a že jich v poslední době byla většina, tak nejedeme jednoduše proto, že je to po nás daleko... Když je sraz blíž tak se často stalo, že se nám terminove nehodil.

S veškerou úctou ke všem na klubu a jejich práci ( teď se prosím neurazte, spoustu z vás bych ráda viděla), než dát 4k+ za víkend v horách, kde jsme v podstatě doma (20 minut od domova) byť s lidmi, které mám ráda, radši pojedeme strávit předvánoční čas do Prahy - za rodinou a třeba si ještě užít vánoční Prahu. Někdo by mohl namítat, že s rodinou se mohu vidět přeci kdykoli, ale u nás to bohužel tak není.

Takže... U nás momentálně hrají prim finance. Ano, domlouvala jsem se na návštěvě na kukacku, na spočítání ceny, ale zhodnotili jsme, že nakonec neprijedeme ani na odpoledne nebo jen večer a svátečně-narozeninový víkend si zařídíme jinak a budeme doufat, že nám vyjde nějaký jiný sraz... 

To je za nás, proč klesla naše návštěvnost srazů prakticky na nulu. Možná budeme pro někoho za socky, ale... Je mi to vlastně jedno :) 

Jo Goldi, tohle krasne znam, kdy prijem rodiny klesne o polovinu (u nas o 2/3 po bouracce) a pak se hleda tezko na zakladni veci, natoz na poteseni. Nezda se to, ale ten vypadek prijmu jednoho z rodicu se projevi..... Zase si muzeme poplakat, porodny nam zrusili, ted kdyz jsou Kaje 4 roky, tak konecne navysi materskou..... no nic, co nas nezabije, to nas posili :D Tesim se na silvestra :D 

 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Jak navedený!  To nevidite ve kterým vlakně řešíte uplně něco jinýho? Já to promažu

Hele.. Já s tím nezačal... Mohl jsi to oddělit už u toho Scratchova příspěvku ;)  Já tady rozhodně zrovna nemám zapotřebí zakládat "mamYnka téma" (odkaz na blbky z mimibazaru)

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2019 at 0:04, Weri 605 napsal:

jo jo :)

důležitky... jako by operovali prezidenta.... 😜 práce nemá nohy přátelé... nikam neuteče.... 😉

Práce není zajíc-práce neuteče a bohužel ani není jak některý holky, že by se udělala sama... 😃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...