Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?


Pe.Tr

Recommended Posts

Scratchi ty bys chtěl pomoct...? Já o vašich nabídkách vim... urcitě Klemoň, Vena, Pepito, Ty... (omlouvám se případně nejmenovaným)... Dobře.. tak sežeň třeba sponzorský dárky nejen pod stromeček... :) ale i do soutěží a kdykoli do budoucna... bereme cokoli... sponzory máme zatím jen dva... a to je trochu málo...

ale pochopím.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jedeme protože ať si o současné situaci na klubu mohu myslet co chci pro mě už fungování zde je řadu let hlavně a především o té komunitě - o partě fajn lidí kteří si pomáhají no a občas se někde osobně potkají. Také mě mrzí, že (zatím) je účast poměrně tristní. A souhlasím s tím, že dneska by každý chtěl vše nejlépe zadarmo, bez námahy a na stříbrném podnose - občas tenhle výkyv zaznamenám i u sebe a nesnáším se za to :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vánoční srazy byly vždy navštěvované hojně především v Praze a nejbližším okolí. Přespolní to většinou spojili s nákupy a nebo jen návštěvou Vánoční Prahy. Když jsem dělali jako vedení sraz v Havl. Brodě, taky nám účastí restaurace nepraskala ve švech a to je přitom takový "střed" mezi Prahou-Brnem. Toť k lokalitě...

Když budu konkrétní co se týká tohoto srazu, tak krom té lokality, třeba to zmíněné ubytování mě s malým dítětem moc neosloví. Osobně bych takovýto sraz viděl spíš jako "zimní klouzání" než Vánoční večírek a také ne v předvánočním čase ale to už jsme někde jinde. Program ani akční ceny nebo podobný blbosti bych za tím fakt nehledal.

Abych to nějak shrnul, sešlo se tu víc faktorů proč lidi dle mého nejedou.. lokalita, ubytování a předvánoční čas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasný, že někoho nutit aby jel na sraz nemůžeme, ale zajímal by tě ten pravý důvod u těch, co dříve jezdili pravidelně. Pochopím, že ne pokaždé se sraz trefí do volna. Pochopím, že se někomu nechce jet třeba přes celou republiku. Mě je jedno, kde je sraz, klidně pojedu i do Budějic nebo do Krušnohoří, tam jsem ještě nebyl když nepočítám Most. ;) Mě vzdálenost nevadí, všude je to kousek. I na otočku do Fulneku to bylo kousek. :DAle nepochopím, že se neocení ta možnost využití naplánovaného víkendu. Organizátoři si dají tu práci s přípravou a nakonec co? Přijede max 30 lidí i na víkendový a potom se ještě diví, že bude jenom jeden a když je možnost se někam podívat na víkend, tak ani skoro nikdo nenapíše proč. Co ho odradilo... Smutná doba. :bacha

Vidět je to tak trochu i v sekci nových krabičkářů, u Riftrů. Už tam padl nápad na Rifter meeting. Mají tady prostor pro vyjádření se, pro psaní si mezi sebou, ale napsat jednou větou, proč je nezaujal společný víkend na horách a poznání dalších členů to ne. Tohle opravdu nechápu. Dříve mě taky zajímaly ostatní 306ky na srazech, ale postupem času je mi skoro jedno, čím lidi přijedou, hlavně když tam bude pár lvů a zbytek ať stojí někde v rohu u plotu. :D Jde především o lidi, vidět se po čase s nima, poklábosit, dát si pivko, užít si nějakou srandu... Jde to i s malým dítětem. Našemu byli asi tři nebo čtyři měsíce, když jsme jeli s ním na první sraz. Sice na otočku, ale jeli. Protože lidi z klubu vždy rád uvidím a podám si s nima ruku. Protože

Nejsme jen fórum!!! :papa

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fóru už rozhodně nejsem pořád, takže o špatné náladě ani nevím, ale to je téma o kterém se mluví taky už několik let v kuse a stejná debata tu byla i s jinými členy ve vedení. 

Důvodem bude spíše, celkově nižší angažovanost členů na klubu. To má několik důvodů, hodně lidí má rodiny a méně času na debaty o autech, mnohem méně se dnes auta opravují v garáži atd.

Za mě osobně držím palce ať se sraz vydaří, i když bude třeba nižší návštěvnost a nemyslím si, že to je nějaká akutní krize, spíš postupný pokles zájmu. To nakonec nemusí být špatně např. Lancistů je mnohém méně a klub je aktivní pořád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud můžu za sebe, tak to mám asi takhle.
Nikdy jsem na žádnym P-C srazu nebyl. Pár lidí jsem poznal buďto osobně či po telefonu. 
Obecně nemám nejmenší problém se s někým sejít, popovídat a seznámit se. Ovšem je zde velké "Ovšem" - v mých zájmech není zdaleka jen Peugeot a P-C club.
Takže řeším prioritu, skoro se mi chce napsat že na P-C sraz nepojedu, abych nespadl do další společnosti a nemusel se zase rozhodovat kdy, kam, s kým.
Děti mám možná ve věku dnešního vedení P-C klubu, tak v tom to taky není.
V podstatě bych skoro každý víkend mohl někde na nějakém srazu či setkání být.
Rozhodně v tom není stránka finanční, nebo vzdálenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@agresssor Obhajovat se nemusíš. Tohle vyjádření stačí. Prostě máš lepší věci na práci, než jet na sraz a tím to hasne :)  Každopádně stejně tak, jako nemusíš nic ty, nemusí nic ani klub ;) Bez klubových srazů by neplatilo heslo "nejsme jen fórum". Takže za mne, je lepší alespoň nějaký malý sraz než žádný sraz :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@StibTo já mluvil konkrétně o tomto srazu o kterém je tohle vlákno, celkový úbytek lidí na srazech je věc trochu jiná, ikdyž určité souvislosti tam samozřejmě jsou.. chápu že chtějí organizátoři přijít s něčím novým a nalákat tak lidi ale víš jak to je, ne všechno nové musí být automaticky dobré.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja za sebe klidne odpovim, ze na srazy obecne nejezdim, protoze jsem asocial a neumim se bavi s lidma, natoz s cizima lidma. Nejezdim ani na motosrazy, zpravidla ani na srazy od skoly 😕

Asi nikdo nestoji o to, aby tam nekdo sedel v rohu a jen blbe cumel co se deje kolem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skupinky se dělali no, když byla hojná učast, ale to se tykalo třeba večera, srazů kde byla hospoda menší, nebo ji dokonce zavřeli ve 22h, ale tak třeba já ty skupinky střídal, protože když si chceš pokecat s lidma který jsou roztroušený po skupinkách tak to jinak nejde. Proto mám radši srazy s rozumnou učastí, než 300 lidí kterým je hospoda prostě malá.

Každopádně nikdo myslím v koutě neseděl

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že člověk sedí ve skupince mi nepřijde nějak divné, ani špatné. Sotva můžete vést smysluplnou komunikaci s 50 lidmi zároveň.  A i když člověk sedí s někým koho nikdy neviděl, tak to může být zajímavé,  zábavné a obohacující posezení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme přestali jezdit nástupem manželky do práce,střídáme se u kluků a dokonce nám skoro celou dovolenou nařizuje zaměstnavatel.(určuje termín-celozávodní dovolený - odstávky) 🤮 Jo časy kdy se jelo skoro nonstop bez celozávodní dovolený(odstávky)  jsou asi nenávratně pryč.

Jedna odstávka v létě,druhá na vánoce a zůstane mi tak 3-4dny.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se bohuzel znam :) , mam to opakovane vyzkousene jak na znamych, tak neznamych lidech. I pri navsteve hospody s tymen z prace si jsem schopny vystacit se trema vetama na vecer a zbytek tam sedet a jen sledovat dej... U lidi co neznam je to jeste horsi :D ...

Uvazoval jsem, ze bych se nehlasene kouknul na sraz co byl v/u Lanskrouna, ze bych vzal motorku a jel se proste projet a jen tam pristal na obed, ale nakonec jsem misto toho musel hlidat dceru, ktera odmitla spat u babicky a volny den byl v trapu... Ted mam na stejny termin dcery besidku, takze se to opet terminove nesejde, ale autem bych sam stejne nejel a manzelka je rada za kazdy klidny vikend bez nejake akce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...