Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aditiva pre Fap


Guest Rudo08

Recommended Posts

OK tak to by som vedel dajme tomu... A teraz že kde ten EOLYS EXTEND zoženiem? 🙂🤔😳

Veď ten v ponuke ani nieje, teda u nás a v Čechách tuším len na dvoch stránkach... sila ozaj 

A to verím tomu, že u nás v originál servise by mi dali asi powerflex a potom choď tam a ver im... Človek chce dobre a ešte aj tam mu auto odrovnajú

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněna prázdná citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No budem musieť asi ozaj... Dúfam že to bude ozaj ono... Ešte vyskúšam preveriť v pondelok,či to ozaj je toto aditivum... Lebo v Peugeote ma zneistili... 

Problém je, že teraz je ozaj problém zohnať mechanika cez sviatky a v servise až 9.1. voľný termín a 6teho idem na lyžovačku a bojím sa ísť keď mi to vyhadzuje hlášku, že málo aditiva... Aj keď som čítal, že môžem ešte nejaké km na tom spraviť... Mám síce plnú nádrž a možno budem len raz ešte potrebovať natankovať plnú... No uvidím 😥

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněna prázdná citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK ďakujem za informácie, jediné čo som ozaj v rozpakoch je, že tu mi chalani píšu aditivum EOLYS EXTEND a v servise EOLYS POWERFLEX.... Musím ešte raz navštíviť servis a popýtať sa na to, veď jak mi tam môžu povedať, že tam ide POWERFLEX? V origoš servise? A aj do Granex.cz som písal na chat a tam tiež, že Powerflex... 😳Už som ho chcel objednať, aby mi prišiel čím skôr a teraz neviem... Ten POWERFLEX by som zohnal bez problémov aj u nás v Trnave, ale EXTEND ten je problém asi zohnať... 

Upraveno uživatelem matusko007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřikuje se pouze při otevření nádrže a natankování více než 10 litrů paliva :) A v klidu s tím dáš 5 plnejch nádrží :) vždy je tam rezerva

Extend je právě snad jen v 508, face 407 a face 607 :) tudíž se nedivím, že ho skoro nikdo nemá skladem :) 

viz tabulka: ty máš OPR 13977

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mal som auto na zdviháku... Koncovku na nádržke na to aditivum je zelená, a v servise trvali na tom, že iná ako modrá tam nejde... a to som tam bol dnes druhý krát 😕 Nemôžeš sa spoliehať na nikoho ozaj... 

Ale našiel som dnes toto a teraz neviem či by nemohla ísť aj táto keďže má označenie INFINEUM F7995 a v popise je aj vedená ako náhrada za to... Som s toho jeleň... Tu je link

https://www.google.sk/amp/s/autozet.cz/module/amp/product%3fidProduct=583

 

A tu originál :

https://www.citroeny.eu/aditiva-pro-fap/eolys-extend-original-aditivum-pro-fap-dpf-filtry-infineum-f7995-citroen.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Ahoj,prosím zkušené o radu,mám 508 1,6 bluehdi 88kw r.v. 2016 najeto 150700 a po natankování plné vyskočila hláška(fotka),napích jsem diag a zjistil málo aditiva.Volal jsem do peugotu a řekli mě že podle vin tam patří https://www.citroeny.eu/aditiva-pro-fap/eolys-powerflex-3l-kit-aditivum-pro-filtry-fap-citroen-peugeot-original-80602-258978-9736a1.html  ale nějak mě nesedí barva koncovky a množství.

vin VF38EBHZMGL007664

Děkuji

IMG_3199.JPG

IMG_3200.JPG

IMG_3201.JPG

IMG_3197.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A 3 litry kdyz tam nalejes, tak to na 3 litry nezresetujes. Ubude cca 1 litr a zacne to rvat znovu o doliti, byt Ti tam jeste budou 2 zustavat. Nehlede na to ze 3 litry jsou tak na cca 450 tisic km podle spotreby paliva. Prodava se i litr za cca 1250 korun primo v autorizaku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...