Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastrik podvozku a dutin


longstarr

Recommended Posts

Ahoj,

Muzete prosim nekdo doporucit nejaky servis, ktery dela nastrik podvozku kvalitne a za rozumnou cenu?

Dival jsem se, ze se ceny pohybuji mezi 4 - 8000 CZK.

Okoli Brno nebo Ostrava.

Svagr nechal svou Toyotu nastrikat u znameho a po 4 letech je to rezave jak liska :D

Díky moc za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom co si představuješ pod pojmem rozumná cena. Myslím si že cena okolo 5000 nemusí být přehnaná. Záleží na tom jak moc se auto musí odstrojit pak nastrojit zpětně kolik se spotřebuje materiálu atd. Ale hlavně teď na to není nejlepší doba chce to dělat v létě když je teplo a sucho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 10ku jsem zas do toho vrazet nechtel :) 

Co treba: https://www.autochodura.cz/nastrik-dutin-a-spodku/ ?

Pisou od 4k takze to muze byt ve finale i 10k :D Ale delali mi repas napravy na 405ku za par kacek a byl jsem spokojeny.

je to sice havirov, ale kousek od OV.

Ale pisou, ze to maji za 24h hotovo, coz nekde psali na internetu, ze pokud je to hotove za 24hodin, nedelaji to kvalitne 🤐

U toho nevidim duvod, proc by nastrik mel trvat 3 dny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Nejdříve se to odstrojí, opláchne a nechá uschnout. Pak se koroze odrbe kartáčem (pokud je třeba), stříkne stabilizátorem a nechá zaschnout. Pak jde teprve ochranný nástřik.
Takže nějaké zánovní auto, které ještě nemá nějakou výraznou korozi, by mohlo být za dva dny udělané (pokud je vyhřívaná dílna, nebo pokud se to dělá v létě) :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem kdysi stříkal dutiny a spodky, dával jsem auto po mechanickém očištění a teplé wapce přes noc do vypalovací pece (vedle lakovny), auto musí být suché, jinak nemá cenu něco stříkat, že si vzpomenete na dutiny na podzim 😯:)

někdy se dělalo jedno auto i týden (podle velikosti, rozsahu práce, schnutí atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasa😊 nechces se stavit do brna? 😂 mluvil jsem s chlapikem ve firme, a potvrdil co rikate. Uz je konec obdobi a zacina brat az brezen dalsi rok😊 pak rikal, ze se muzu poptat nekde, kde to delaji vevnitr, ale pry se mam pripravit na 2x nasobek ceny. Takze to asi letos vydrzim a pristi rok s tim v lete nekam zajdu... Zatim jsem zadnou rez nepozoroval, tak to snad rok vydrzi😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na Focusu ceka komplet zadni naprava. Sehnal jsem radsi celou jinou, rozebral, nektery srouby se musely rezat, ted pujde na opiskovani, mozna neco nasopovat, pak do laku, komplet vsechny silentbloky, novy hlavni spodni ramena a pak na auto. Kdyz bude naprava dole, nastrikam pak zbytek spodku. Udelam kdyztak fotoserial ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...