Jump to content
Packy

Povinná výbava

Recommended Posts

Ahoj,

měli jste v autě při koupi povinnou výbavu? 

Pořád mi to vrtá hlavou - když jsem z autosalonu odjížděl, tak mi prodejce řekl, že je auto plně připravené k provozu, ale až na chalupě jsem zjistil, že tam není povinná výbava (trojúhleník, lékárna, ...). Kdyby mě na to upozornil, tak si ji tam rád koupím - podle e-shopu stojí asi 300. V kufru je na trojúhelník držák - to když koupím trojúhleník jinde, tak se mi tam nemusí vejít 👎

Jsem z toho takový rozmrzelý - koupím auto za půl mega a musím dokoupit koberečky (to je dejme tomu v pohodě), ale trojúhelník a lékarnu za tři stovky? 👎

měl jsem stejné pocity na jaře, kdy jsem kupoval 2008, taky bez povinné výbavy, nějak jsem si při předání vozu nevšiml, ale doma bylo plno trojúhelníků, lékárna atd., tak jsem auto dovybavil sám

při prodeji berlinga protiúčtem jsem tam všechno nechal, protože jsem blbec :)

Mozna se ptam blbe ale dival jsi se pod sedadlo spolujezdce zezadu? ( je tam dobra schovka 😁) Ja mel vybavu tam a jeste jsem dostal gumove koberecky..Riftera mam z Pardubic..

ještě dodám, že jsem pak prodejci ani nevolal, možná ta taška s povinnou výbavou tam kdesi zůstala, prostě byl jsem zvyklý, že u posledních aut v kufru byla, ale u úplně posledního nebyla...

jinak taky jsem dostal koberečky, zástěrky 4x, atd. zdarma, dokonce i flašku sektu :mrk, nemůžu si na prodejce opravdu stěžovat, možná stačilo prostě zavolat...

Edited by ozzy56

@BedaTr Jasně že jsem se díval - pod sedadlem spolujezdce mám hever a pod sedadlem řidiče klíč na kola a na rezervu.

Hm, tak já zdarma nedostal nic ... resp. na začátku jsem si vyhandloval slevu 8 tisíc, tak možná proto pak na mě šetřili ...

Zítra mu zavolám (stejně si s ním ještě chci domluvit alu disky), tak se ho zeptám.

No já to řešil už předem, bo někde na to upozorňovali že prodejci povinnou výbavu (lékárnicka, trojuhelnik...) atd standardně nedávají. Takže sem si to nechal z předchozího vozu. A při předávání sem se ptal prodejce a ten mi "naznačil" že sice mají ale pokud sem si nenechal z předchozího vozu tak je nedaleko tesco apod. a tam určitě seženu, ale pokud se bojim nebo to chci vyřešit rovnou tak že mi ji rád prodá. 😄

Taky sem si připadal divně že jim nechávám půl míče a pár korun řeší, ale bral sem to sportovně auto sem měl za dva měsíce hotový tak sem ani nesmlouval cenu a ani neškemral dárky.

No jak už jsem psal jinde: lano, lékárnička a trojůhelník vše dohromady v úhledném látkovém boxíku na zip. A logo prodejce na něm.. 

U kterého jsi byl ty, Perito?

No a ještě hever a cosi na rezervu 😉

(Pod předními sedadly, všude něco)

Edited by Martin-ant