Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hospůdka U Riftera + zkušenosti a rady


perito

Recommended Posts

Ahoj všem, prosím vás o radu ohledně hlasového ovládání. Co je možné dávat autu za příkazy po stisknutí tlačítka na volantu za A) pokud mám telefon připojen přes bluetooth B) pokud mám telefon napojen přes android auto C) jde něco hlasem ovládat, když nemám telefon připojen vůbec?

Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 12. 3. 2020 at 12:33, Packy napsal:

Přátelé ... nějakou dobu jsem se rozhodoval mezi krátkým a dlouhým Rifterem. Říkal jsem si, že krátký nám bude stačit, že dítě máme jedno a max přibude jedno další. No a dnes jsme se dozvěděli, že čekáme dvojčata 🤣😍

Ahoj. Velka gratulacia 👍😉 Riftera sme kupovali prave preto,ze sa dozadu krasne zmestia 3 sedacky na Isofix (nase dvojicky maju 3 a starsi syn 6 rokov). Mame kratku verziu a nemali sme nikdy problem zmestit vsetko potrebne. Hlavne vela zdravia celej rodine 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj, začínám nabývat dojmu, že máme auta něco jako poslední mohykány... Už jen elektro anebo Toyota s nízkými pneu a žárovkovým denní svícením...

Takže bychom si je měli hýčkat 🤪 a různé drobnosti nevnímat...

Upraveno uživatelem perito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
On 11/26/2019 at 3:26 PM, zbyn12345 said:

Stejně tak dochází u nově vyrobených kusů k dalším "úsporám" - není tlačítko na vypnutí stop start systému - musí se deaktivovat přes LCD panel. Tož tak.

Prave toto ma hneva. Uvazujem nad kupou Riftera a kvoli detom chcem zadne okna v elektrike a to je len u verzie najvissej - GT. Tak tam by som ocakaval ze snad setrit na tlacitku, ktore tam uz je nebudu.

Da sa to tam nejak domontovat v origo servise dodatocne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/26/2019 at 6:52 PM, zbyn12345 said:

Ostatní automobilky s postupem výroby přidávají příslušenství tak Peugeot jde svou vlastní cestou. Můžeme očekávat zrušení středové konzoly protože je komplikovaná na montáž. To je i důvod proč je u sesterských vozu pouze za příplatek .

 

 

Toto zrovna riesim. Manzelke sa tam ten stredovy ulozny priesto paci a chce ho tam. Aktualne to ma len Peugeot, mozno Toyota - ale ta ma nenormalne dodacie lehoty teraz (1-2r).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, STARHAWK napsal:

Uvazujem nad kupou Riftera a kvoli detom chcem zadne okna v elektrike a

ahoj, můžeš vysvětlit, prosím, proč je to důležité ?  abys otevírání oken vzadu mohl zablokovat tlačítkem u řidiče ?  díky za odpověď 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak ked sa decka hraju s oknom a sofer ho chce zavrete, zablokujem a zavrem -> stalo sa mi aj prakticky.

Ale ide hlavne o to, ze u Riftera (aj vsetkych ostatnych znackach tohto auta pokial viem), musi ist clovek do najvissej vybavy, aby mal elektricky stahovatelne okna miesto len mechanicky vyklopnych a to je problem. Nechcem tie vyklopne - ani manzelka to nevedela otvorit poriadne sama natozto decka. Este keby tam bola packa na stiahnutie miesto elektriky (mal som take pozicane a decka to s tazkostou dali dole ale dali), to by sa mozno dalo skusnut.

Nechcem pouzivat len klimu stale, niekedy proste staci pootvarat okna a to vyklopne do boku mi nevyhovuje.

 

Snad som to vysvetlil a ujasnil.

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...