Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hospůdka U Riftera + zkušenosti a rady


perito

Recommended Posts

Modrou metalízu jsme původně chtěli. Dealer ji měl skladem na čerstvě dovezenem Rifteru. Dokud byl lak čistý, tak se mi narva líbila. Stačila jen malá "prachová" patina a auto mi připadalo jako plynaři (RWE). Nechť prosím prominou majitelé zmíněné modré 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Packy Dobrý den, a jakou keramiku z Číny jste si objednal? Jen na plasty nebo i na lak? Můžu poprosit o odkaz? 

Chtěl bych zkusit něco lepšího než vosk, ale možná skončím také u toho vosku, který jste použil.  

Používáte někdo "tekuté stěrače" na sklech na bázi nějakého vosku či keramiky (něco co vydrží delší dobu)? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odmastit vsechny plasty treba treba okenou nechat uschnout...Nanest keramiku tou houbickou na vsechny plasty a nechat deset minut zaschnout a potom rozlestit microvlaknovou uterkou...Nedelat na primem slunicku nebo v mrazu...Ale jak rikam potom co jsem vyzkousel ten dodo juice Budu uz davat jenom ten

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám dotaz zda se někomu objevuje tzv. pulsování vzduchu uvnitř kabiny při jízdě rychlostí asi 120 -130 a více km. Děje se na dálnici při ustálené rychlosti. Směr venkovního větru nemá vliv. Kryt pod motorem je v pořádku, okna zavřená, recirkulace vzduchu to taky neřeší. Dal jsem deflektory na přední okna a nic. Vůz je Rifter Long GT Line 1,5 BlueHDI 130S+S MAN6. bez úprav.

Díky za případné tipy, včetně doporučení pomalejší jízdy, na odstranění této poměrně nepříjemné závady. Jo chystám se s tím do servisu, ale moc nadějí od toho nečekám.

Kojak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mně taky napadlo, pokud by to bylo ono, tak by to mělo dělat i ostatním Rifterům. Proto se ptám, jestli to někdo zaznamenal taky, protože pokud ano, tak to vypadá na konstrukční vadu. Do servisu jdu až 2.12, a jsem zvědav co mi na to odborníci řeknou.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...