Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hospůdka U Riftera + zkušenosti a rady


perito

Recommended Posts

A do třetice: 

Včera se to tak hezky sešlo. Byl jsem si pro RZ (vždycky, když tohle spojení slyším, nebo čtu, vzpomenu si na Barum ralley...) a dovezli mi gumové koberce. Sice u řidiče nešel nasadit na ty packy, ale i to jsem už vyřešil. Takže od včerejška jsem plnohodnotný řidič Riftera a zkouším, co to všechno umí za jízdy;-)

IMG-20191022-WA0010.jpeg

IMG-20191022-WA0016.jpeg

IMG-20191022-WA0014.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma koberečkama jsme na tom podobně - já to ručně upravil a řeším to jako reklamaci u dodavatele. Prý by ty špunty měly 100% pasovat. Zkusí to pořešit a prý mi zašle pasující "kroužky". 

Každopádně jsou to pěkný šlendrijáni ...

Fixace_1.jpg

Fixace_2.jpg

Fixace_3.jpg

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hlídání jízdního pruhu zkoušel na dálnici a tam to fungovalo dobře - pustil jsem volant, auto po nějaké době začalo vyjíždět z jízdního pruhu a volant sám zatočil zpátky ... ale po chvíli to na mě začalo křičet, abych vzal volant do ruky ;-D 

Kurýr mi právě dovezl zimní pneu - nakonec jsem koupil Continental Wintercontact TS850 (TS 860 v tomto rozměru prostě není 👎). U dealera jsem si objednal plecháče a řekli mi, že jakékoliv jiné do druhého dne, jen s disky na Rifter je problém a prý budou (snad) za 5 dní.

Taky jsem si objednal vosk - ten jak tu někdo propagoval (Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax). Měl přijít včera a začínám pochybovat, že přijde dnes. Chtěl jsem to dneska odpo před zitřejším odjezdem naaplikovat. Jaká je mezni teplota na nanášení toho vosku? Abych ho kdyžtak nanesl až se vrátíme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný to máš, pěkná práce. Jak dlouho trvala aplikace? Používám Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0, mám ještě z minulých aut, ale možná by to chtělo něco lepšího... Hrát si s tím budu až o víkendu, dřív není čas :(

Taky jsme chtěl TS860 a nakonec skončil u GY UG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikace na auto mi zabrala asi 2 hodiny - ale jsem v tomto amatér, tak jsem možná udělal nějaké procedurální chyby :) Postupoval jsem podle návodů z internetu (předmýt, osušit, aplikovat, rozleštit) a výsledek vypadá suprově. Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží. @BedaTr psal, že na plasty dává tekutou keramiku. S tím jsem ještě nikdy nepracoval. Objednal jsem si ji v Číně a už přes měsíc čekám (podle webu by už snad 14 dní měla být v ČR). 

Gumy nazuju příští týden - až dorazí disky. Má se sice ochladit, ale na těch letňácích to snad přežiju 😉 Loni jsem někde četl článek, kde testovali letní pneu v zimních podmínkách - a mimo použití letních přímo na sněhu, ledu a sněhové břečce tak měly letní lepší parametry (brzdění na mokru) než zimáky ... jsem kluk z hor, takže kvalitní pneu, řetězy a lopata v autě je základ ... ale když prostě nejsou, tak nejsou 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása... Teda sice nerozumím tomu, proč mají některá auta špumtíčky a jiná obdelníčky a otočným vrchem, ale za mě bych ocenil gumu ještě víc pod sedadlo na ten vyvýšený obdelník. Tam taky nechávám občas nohu a je tam jen ten celkový koberec. Teď ještě dobrý, ale v ziměa sněhu su zvědavé, jak to bude vypadat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...