Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hospůdka U Riftera + zkušenosti a rady


perito

Recommended Posts

Povídání o autě i okolo... 🚙 Ideální místo na rychlodotazy a krátké postřehy, na které by bylo zbytečné zakládat nová témata 😉

 

Rovnou můžeme "rozdělat" ty ofuky... Přední jde zavřít posunem směru ofuku úplně na stranu, co se zadním, to nevím - stejně to asi nepůjde...? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@perito Co jsou to ofuky ??

Několik dotazů ode mě:

Když mám nastaveno světla na Auto, tak nejde regulovat jas palubní desky.

K čemu je tlačítko na na konci páčky s blinkry? Na druhé straně mu odpovídá přepínání palubniho počítače. 

Taky jsem nepřišel na to, jak ztlumit hlas v Android Auto. Umim to jen ztlumit úplně. 

Když mi prodejce předal auto, tak řekl,  ze je plně připravené pro provoz na silnici ... nějak se však nezmínil, že tam není povinná výbava - výstražný trojúhelník, lano ... kdyby řekl,  není to tam a za pár stovek si to můžete dokoupit, tak OK ... ale tohle bylo celkem nefér. Přišel jsem na to de-facto až když jsem v kufru objevil držák na trojúhelník. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen v rychlosti: ofukama se tady myslí ta mřížka, odkud na tebe fouká tu teplý tu studený vzduch podle nastavené teploty.

Jinak jsou ofuky ty kusy plastu, co se zastrkávají ke sklu dveří, aby ne tebe za jízdy při otevřeném okně nefoukalo.;-)

Vzadu netuším, tam jsem nikdy neseděl;-)

Čudlík na blinkrech zjistím, někde jdem to viděl.

Spíš mi vadí, že nevidím na tu páčku pod blinkrama.....

A výbavu jsme dostali- modrý hadrový s logem na zip a vuchým zipem zespoda. Ješte se kuknu, co tam všechno je....;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže tam je "tlačítko hlasového ovládání" (které mi zdá se nefunguje, resp nic nedělá) a pak je na volantu tlačítko "voice control" (což v překladu je hlasové ovládání) a to mi funguje - resp. funguje s Android Auto. Bez telefonu připojeného kabelem mi to po stisku jen napíše "aktivace hlasového ovládání - nebo tak něco, nic víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 10. 2019 at 6:54, perito napsal:

Povídání o autě i okolo... 🚙 Ideální místo na rychlodotazy a krátké postřehy, na které by bylo zbytečné zakládat nová témata 😉

 

Rovnou můžeme "rozdělat" ty ofuky... Přední jde zavřít posunem směru ofuku úplně na stranu, co se zadním, to nevím - stejně to asi nepůjde...? 🤔

Hele to samozřejmě vím že nastavením na stranu ofuk zavřu, ale nejde regulovat intenzita proudění vzduchu. To je naprd. A vzadu ty ofuky topí i když vepředu fouká chladný vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@perito Jak používáš hlasové příkazy? Já když zmáčknu to tlačítko na volantu, tak mi to na displeji napíše, že "Aktivace hlasového ovládání" - podle manuálu bych měl příkaz říct po zaznění zvukového signálu, ale nic se neozve a nápis z displeje zmizí. Když připojím telefon přes Android Auto, tak to umí Navigovat, převody jednotek, počty, vytočit číslo, předpověď počasí ... ale zase mi nejde volat přímo kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zmáčknu na volantu, řekne "po zazneni signálu vyslovte příkaz" na obrazovce mám 4 tipy co můžu říct (volat, navigovat, snížit teplotu a ještě něco) a po pípnutí řeknu co chci a stane se to... Teda až na tu teplotu...

Ještě mě napadá poznámka k tomu "navigovat na adresu": pořád to nefungovalo, až jsem v menu navigace zjistil, že tam, asi z výroby, bylo FR u ručního zadávání adres... Tudíž auto nechápalo příkazy navigovat na adresu Hněvotín apod :) po přepnutí ručního zadávání na CZ ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak tohle mi to nedělá ... možná proto, že nemám dokoupenou navigaci (používám Android Auto). Přes Android mi hlasové příkazy pak fungují ... ale tohle mě asi úplně tak netrápí 😉

V pátek jedeme na minidovču do Telče (od nás 300 km), tak se těším, že auto projedu a zajedu 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...