Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání sedaček 307 cc hnědá kůže - oprava


dukecz

Recommended Posts

Mám 307 cc s koženými sedačkami, nefunguje mi vyhřívání. Vím, že je kůže lepená k molitanu, takže neopravitelné.

Ale: ze zadní strany strčím dovnitř sedadla pohodlně ruku - ke kůži je přilepen molitan cca. 2-3 cm tlustý, pak je mezera a pak teprve tlustý molitan - jak v sedáku, tak v podpěrce - při sklopení sedadel jsem tam bez problému strčil celou ruku, mezi molitany je nějaká tkanina...

Co se stane, když přidám univerzální vyhřívání do tohoto prostoru?

Tedy dečka nebude hned pod kůží, ale bude mezi molitany - no nebude to hřát tak rychle, ale existuje nějaký důvod, proč to neudělat tahle? Našel jsem: teplota měknutí 150 - 170 C , teploty rozkladu 140 - 220 C, tedy 40 stupňů z dečky by ničemu vadit nemělo...

A když už jsem u toho: máte někdo zkušenost s tímto: https://www.aliexpress.com/item/32978363896.html

Jde to zastřihnout, tedy velikost bych udělal dle prostoru v sedačce, vypínač se vejde do boku sedačky, zapojil bych to místo stávajícího vypínače na boku sedadla...

 

díky za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...