Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 1.4 hdi


Zetko01

Recommended Posts

Ahojte, mam problém s priatelkinou 206kou. 1.4hdi 2006 rok. Auto ma poctivých 62 tis km. Všetko bolo ok, ale jedného dňa prišla že jej sklbe z autom. Šiel som sa previezť a nič. Takto mi hlásila chybu par krát až sa to prejavilo aj mne. Ide o to ze je jedno ci je teplý alebo studený, či ideš 20 alebo 110,jednoduho sa stane ze odrazu sklbne, ale je to otázka sekundy... Kontrolka nič, diagnostika nič. Niekedy urobí 100km a nič, inokedy na 20km aj tri štyri krát. Mne to príde to trhnutie akoby úplne zdochlo na ten moment. Nema to žiadnu predohru ani dohru. Ideš, sklbne a ide si v kľude ďalej, bez problémov kľudne aj 200km, a na ďalší deň od domu do škôlky a 3x po sebe. S druhej som vymenil pedal, či náhodou nieje chyba tam... Nie, nebola. Ale už mi do neho ani sadnúť nechce a som zúfalý co s tým, ani chlap co ma servis vedľa, a dlhé roky robil a robí iba PSA nevie. A Metoda pokus omyl je na dnešné pomery drahý špás. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivový a vlastne všetky filtre, aj zhavice som menil a dokonca za originály, nie náhrady. Keď to bolo naposledy na diagnostike, nenaslo nič, jednoducho ani kontrolka sa nerozvietila nikdy a to je najväčší problém. Teraz som ho dal kamarátovi nech jazdí, a dáva spätnú väzbu, lebo ja nestíham, mi vraví sklbe ako keď na 120ke odchádzala nafta, dali na diagnostiku a ani sa z motorom nespojila, takže vidim to na kábel niekde. Nuž chlapci idú pátrať ďalej. Skúsim aj palivové potrubie popri kabloch schobtrolovat. Napíšem výsledok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...