Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odpadá izolace v prostoru motoru


Dr. Taby

Recommended Posts

Tak při běžné kontrole oleje (vti je první motor, kde je to nutné), jsem zjistil, že izolace v motoru, ta pod sklem na straně spolujezdce, uhnila z těch cvoků. Cca rok jsem laboroval s tím, co v autě tak smrdí, a už to asi vím. Takže otázka co s tím. Nejlevnější bude to asi něčím přilepit. Nebo tu malou část vyhodit úplně. Což mě vede k otázce, muže absence toho kousků pěny něčemu extra vadit? Je to spíš na hluk nebo na teplo?

Případně, kolik může stát nová? Předpokládám, že se bude prodávat celý komplet.

To auto mě byl čert dlužnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hluková izolace a vůbec nepoznáš, že tam není. Počítám, že to vti bude navíc kultivovanejsi než RFN. Já to tam v 307 sw nemám a nijak nepociťuji žádný rozdíl v hluku. Navíc menší riziko, že něco chytne xD Takže jak ti tu rádi, hoď to do koše a máš klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jezdím bez izolace. Část sežraly kuny, část se rozpadla když mi teklo kolem dolního těsnění čelního skla. Myslím si, že Ti tam též zatéká, když byla mokrá. Je to zde mhokráte probíraná nemoc 307 a 308 I - např zde 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...