Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagbox - chyba komunikace


o.kaplavka@gmail.com

Recommended Posts

Takhle se to chová, když máš odpojenej konektor od OBD nebo spálenou pojistku (neupřesňím ti přesně kterou, udělá ti to třeba i pojistka společná od zásuvky na 12V v kufru). Podívej se po pojistkách, případně se pak podívej multimetrem, jestli jde 12V a kostra na pinech OBD v autě (schema najdeš na googlu). Pokud to nebude tímhle, je problém s interaface diagnostiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, o.kaplavka@gmail.com napsal:

Dobrý den, prosím nevíte nekdo proc mi diagnostika pise chyba komunikace - zadna jednotka nekomunikuje ani vin si nenacte? Je to na peugeot 307 2006 r.v.

Děkuji moc za rady j

Ne mám to na Windows xp 32 bit na starým notebooku, protože na novým mám win 10 64bit a tam to asi nechodí jsem se dočetl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nezkoušel, bohužel neznám nikoho kdo má Peugeot nebo Citroën. Ale já si myslím ze je chyba někde ve v tom ze kabel nekomunikuje s verzí Windows nebo s verzí diagboxu. A to já právě nevím jak si to tam spolu rozumí který verze s kterýma ano a který ne :(

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co s kabelem? Ten kabel fungoval než jsem musel preinstalovat celej počítač. A ten původní soft Diagbox už nemám tak jsem musel stáhnout něco z netu a asi je to na... Nevíš kde by se dal stáhnout funkcni diagbox?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...