Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojištění


Wild1

Recommended Posts

Ahoj, ráda bych se zeptala, jaké jste řešili pojištění na Riftera. Máme termín dodání konec listopadu. Proto začínám porovnávat nabídky pojišťoven (většinou to komplet vychází na cca 30-35 tisíc za rok). Chceme jak povinné, tak havarijní pojištění. Jakou pojišťovnu jste volili? Kolik ročně platíte? Jakou máte u havarijka spoluúčast, limity? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě pojištění dělá můj makléř.  Cena vozidla v mé konfiguraci je 450 tisíc:

Povinné 65/65 milionů,  HAV - 5% spoluúčast,  je tam vše (bouračka, vandalismus, živelné  pohromy, střet se zvěří), pojištěna všechna skla.  Pojistka u Čsob. 9600 Kč ročně. Z toho je ale cca 2 tisíce pojistka čelního skla (vyhřívané, pojištěné na 20 tisíc).

Nechci nabízet cizí služby, ale pokud by měl nekdo zájem např o nezavaznou kalkulaci, tak mi napište SZ a můžu vás prolinkovat.

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Wild1 napsal:

Ahoj, ráda bych se zeptala, jaké jste řešili pojištění na Riftera. Máme termín dodání konec listopadu. Proto začínám porovnávat nabídky pojišťoven (většinou to komplet vychází na cca 30-35 tisíc za rok). Chceme jak povinné, tak havarijní pojištění. Jakou pojišťovnu jste volili? Kolik ročně platíte? Jakou máte u havarijka spoluúčast, limity? Děkuji 

ahoj, toto se dá vyřešit a je na to spousta možností. 1. je mít vše na sebe a za ranec cenu, 2. je rozdělení, POV na sebe a začneš si vyjíždět bonusy, a HAV na někoho v rodině, který ti bonusy dá (rodiče, sourozenci apod) a pokud způsobíš nehodu z HAV tak mu neseberou bonusy...

Když mi to SZ pošleš více informací, můžu ti udělat propočet toho, jak by to vycházelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...