Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 1,5 BlueHDI MAN


pap13

Recommended Posts

@Petr 3008

Jasne budu, zahranicni kolegove, kteri resili stejny problem uspeli, tak nevidim duvod proc by to nemelo jit i v CR. Auto mam 1,5 roku (druhou zimu) najeto 30tis km. Ze se v zime pouziva na vozovku sul a ze clovek obcas zajede do kartacove mycky musi byt PSA jasne.

Upraveno uživatelem pap13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ale pokud chceš zachovat rozměr, včetně et, tak je velký problém vůbec nějaký disk koupit. Když jsem hledal, byl v nabídce snad jeden... Všechno je směrováno k origo diskům a ty jsou prezentovány i pro zimní použití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mě čeká výběr zimních kol. Manželka je v tomto ohledu poměrně vybíravá a vzhledem ke kolům, která mám zapsány v TP to bude vcelku oříšek vybrat kola. Pochopitelně pokud nepůjdu do originálních disků. Uvažoval jsem původně o možnosti, že bych jednu zimu přežil na kolech, se kterými jsem auto koupil. Ale když vidím co se může s koly stát, tak myslím, že tuto úvahu nerealizuji.

A popravdě mě děsí představa o (ne)kvalitě originálních disků.

Upraveno uživatelem Sabaton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono tomu v podstatě nic není. Jen se poruší ten bezbarvý lak a začne to pod tím oxidovat :nevim Samozřejmě to ale závada je a za ty peníze, co to stojí, je to na "facku-peští-s-rozeběhem". Já ty své kupoval za luxusní cenu, takže mě to tolik neštve. Navíc, až budou hodně špatné, tak je šoupnu Milanovi na přelakování a vyřešeno. Ale je to investice navíc no.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Před hodinou, Petr 3008 napsal:

Ale pokud chceš zachovat rozměr, včetně et, tak je velký problém vůbec nějaký disk koupit. Když jsem hledal, byl v nabídce snad jeden... Všechno je směrováno k origo diskům a ty jsou prezentovány i pro zimní použití.

Přesně! Já si tím teď prošel a nakonec koupil úplně stejnou sadu jaká byla na autě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Kdysi jsem kupoval leštěné disky beze jména na 207, teď je používám na Parťáka. Taky oxidují a loupou se, ale začaly pomalinku tak po cca 6 ti letech a stály pár kaček..  Po první, druhé zimě se mi to zdá brutální dost.

Ten výběr v rozměru je úplně hroznej.  Já byl první zimu bez kol, nemohl jsem nic vybrat. Nakonec se zadařilo s origo, ale představa, že je budu muset nechat přelakovat do barvy mě teda zrovna moc neláká.  Ale když by nebylo zbytí.. lepší než jezdit s oloupanejma, to vypadá dost hrozně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008 diskov na výber je dosť. Neviem aký rozmer máš zapísaný v TP. Ja mám 7,5x18 R18 ET49.

Na zimu som bral Dezent TX 7,5x18 R18 ET48. Samozrejme potrebuješ k nim iné šruby a vymedzovacie plastové podložky do diskov. To všetko ti pošle už dodávateľ od koho berieš disky + TUV certifikát. Správne by si disky mal zapísať do TP, ale ja som to nerobil. 

Čím menšie ET je u disku tým viac lezie von z blatníku. Čím väčšie ET viac dovnútra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...