Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Regulátor větráku vnitřní


Vavec

Recommended Posts

Dobrý den, prosimvás mám peugeot 307, rok 2006 1,6 hdi 80kw s automatickou klimatizací, přestal mi fungovat ventilátor topení, nejprve vynechával, chytip se vždy, když jsem to dal na pozici 4, potom přestal fungovat, za týden se chytl a teď už nic. Byl jsem v jednom servisu  kde to rozdělali a řekli mi, že prý ventilátor je funkční, ale nefunguje "regulátor větráku". Nicméně prý se tato věc nedá sehnat, jedině origo celý nový ventilátor včetně té vadné části za 8500. Mohli byste mi prosím poradit, na koho se obrátit případně, jak by šla situace řešit (jinou cestou než 5000+ :) Budu vděčný za každou radu. Předem velice Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš 307 po FL , tak by měl být regulátor otáček ventilátoru zvlášť , OEM č. 6441S7 a stojí cca 3600,- v Peugeotu , ale dá se sehnat i druhovýroba - např.https://granex.cz/odpor-vnitrni-tlakovy-ventilator-nrf-342044 kolem 1000,-

Tak se podívej do auta , jestli to tam máš , jako na obrázku nebo napiš vin

307.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, jarokare said:

Já , že si psal rok 2006 , auto je vyrobený 27.10.2004 a prodaný 31/03/2005 , takže starej model , tam je to jinak 

https://www.google.com/search?client=avast&q=6441AL

klim.JPG

Aha omlouvam se, mam to auto chvilku a v technicaku mam prvni registraci listopad 2006. V servisu jsem domluvenej, ze kdyz si ten regulator sezenu, tak mi to behem desitek minut vymeni, takze kdyz koupim 6441AL, tak je to ono? To by bylo vyborny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak regulator jsem koupil, v servisu uz na tom makaji, nicmene kdyz jsem jel po dalnici cca 120, auto spadlo do nouzoveho rezimu s kontrolkou motoru a hlaskou antipollution fault. Sjel jsem na benzinku, otocil to zpet, abych se s tim nedrncal 200km do Prahy, auto uz jelo normalne, ale kontrolka svitila porad... Tak sedim na obede a cekam, co jim vyhodi diagnostika. Krucinal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam mam v Brne zajet a kolik me to bude stat? :) Muzu s tim normalne jezdit? Rekli mi, ze by samozrejme bylo dobry to resit, ale jinak, ze s tim nejakou dobu muzu fungovat... Chci to resit, ale rad bych za co nejmin penez, prece jenom jsem cech. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Měl jsem taktéž problém s regulací větráku u automatické klimatizace. Při jízdě se buď samovolně snižovaly otáčky ventilátoru a nebo se úplně zastavil. Vyřešil jsem koupi nového ventilátoru a je po problému ( akorát je to celkem ježek v kleci ho vyndat a zpátky nandat ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...